O NÁS

NORD – SPOLEČNĚ DOKÁŽEME MNOHO

NORD patří k celosvětové špičce v oboru poháněcí techniky - pro mechanická a elektronická řešení.

NORD na cestě k úspěchu

NORD byl založen roku 1965 a doposud zaznamenal celkový obrat ve výši ca. 700 miliónů Eur. Úspěch vzestupu do malé skupinky vedoucích výrobců v sektoru poháněcí techniky se zakládá především na naší vyhraněné orientaci na zákazníka. „Společně mnoho dokázat“ pro nás znamená společně s uživateli vytvářet optimální individuální pohonná řešení.

Headquarter of Getriebebau NORD in Bargteheide, Germany Getriebebau Nord am Stammsitz in Bargteheide, Deutschland

Centrála Getriebebau NORD, Bargteheide

Všude na místě

Kromě naší centrály v Bargteheide u Hamburgu jsme s našimi montážními a servisními pobočkami zastoupeni v 60 zemích světa. Více jak 3.900 spolupracovníků společnosti, z každého kouta světa, se stará o co nejkratší dodací termíny a nejkvalitnější servis. Jedno kdy a kde nás potřebujete – my vám vždy pomůžeme

Vše uvést do pohybu

S našimi výkonnými pohony hýbeme dokonce „Goliáši“ tohoto světa: obrovské přístavní jeřáby nebo pohyblivé střešní konstrukce sportovních stadionů, zavazadlové dopravníky na letištích nebo lanovky – NORD rozhýbe vše a za každých okolností.

Pokrokové motory

Naše produkty inovačně spojují kompaktní mechaniku s inteligentní elektronikou. Kvalitní převodovky a převodové motory, frekvenční měniče, servoregulátory a decentrální poháněcí technika – vyvíjíme, vyrábíme a prodáváme kompletní program mechanických a elektronických pohonných komponent za cenu v dobrém poměru k výkonu.

Dáváme věci do pohybu

Naše vysoké standardy na kvalitu a servis vycházejí z naší důsledné orientace na zákazníka. Díky zpětné vazbě od uživatelů, vyvíjíme zákazníkem žádané výrobky. Přitom pro nás nejsou inovace a kreativita samoúčelné – vytváříme poháněcí řešení s jasnou orientací na uživatele. Neboť zákazník stojí od začátku až do konce na samé špici žebříčku hodnot.