Novinky –

Řešení pohonů pro balíková centra - Hladké zpracování a rychlé odeslání

Spolehlivé, robustní, zasíťované a inteligentní – NORD poskytuje individuálně konfigurovatelné a Industry 4.0-ready řešení pohonů pro balíková centra.

bcs_customer

Bargteheide , 2018-02-12

Balíková centra vyžadují veliké nároky na technologii: Aby se vyloučily poruchy a výpadky, pohony musí zajistit maximální spolehlivost. A díky velkému počtu potřebných pohonných jednotek musí systém pracovat s vysokou energetickou účinností. Toto sníží provozní náklady. Snadná instalace, provoz a údržba, stejně jako Průmysl 4.0 - způsobilost jsou také důležité faktory.

Kuželočelní nebo šnekové motory NORD garantují rychlý a spolehlivý transport balíků. Dokonce i pod trvalým zatížením, jednotky převodovek zajišťují sníženou údržbu a dlouhý servisní cyklus díky jejich odolnosti a nízkému opotřebení ozubení. Navíc motory s velkou přetížitelnou kapacitou umožňují, že je potřeba pouze malé množství variant, navzdory faktu, že dopravníkový systém se skládá z mnoha pohonů. Měniče se dodávají ve verzi plug-in amohou být rychle a snadno nahrazovány, pokud je údržba potřeba.

Decentrální měniče frekvence jsou zasíťovány a komunikují mezi sebou přes různá rozhraní. Integrované PLC lze volně konfigurovat a tím provádět řízení lokálních úkolů autonemně. Například při výskytu problémů na nakládací rampě můe celá soustava dopravníků zpomalit. Tím je možné snížit odstávky. Pokročilé funkce měničů také dovolí nepřetržité monitorování pohonu .

Celosvětově zajiš'ťuje inteligentní řešení pohonů od společnosti NORD hladké zpracování a rychlé odbavení. Pro představu, NORD zajistil pro francouzskou dodávkovou službu Chronopost 1,100 decentralizovaných pohonů pro její balíková centra. S maximální kapacitou až 30,000 balíků za hodinu, je balíkové diatribuční centrum jižně od Paříže, jedním z nejúčinnějších v Evropě. A pro australský nejrychlejší systém třídění balíků v Melbourne s kapacitou až 35,000 balíků za hodinu NORD poskytl 1,000 motorů a pohonů.

VE ZKRATCE: NORD řešení pro balíková centra

  • Vyhněte se výpadkům díky inteligentnímu PLC ve frekvenčním měniči
  • Snížený počet verzí
  • Vysoce účinné motory
  • Dlouhá životnost
  • Nízká údržba
  • Plug & Play - konektory pro jednoduchou instalaci a údržbu
  • Předprogramované frekvenční měniče pro rychlé uvedení do provozu