Novinky –

Průmyslové převodovky firmy NORD v nových velikostech

Průmyslové převodovky NORD DRIVESYSTEMS jsou mimořádně robustní a odolné. Tyto pohony s vysokou únosností se používají v náročných aplikacích, jako jsou míchadla nebo drtiče.

Bargteheide , 2019-03-28

NORD doplnil velikosti 5 a 6 v řadě průmyslových pohonných jednotek MAXXDRIVE se jmenovitými momenty 15 kNm a 20 kNm. Výrobce také vyvinul ložiskové příruby pro použití pohonu v extrudéru pro velikosti 5 až 11. Uživatelé mají prospěch z velkoryse dimenzovaných axiálních ložisek, která snadno absorbují procesní síly a zajišťují dlouhou životnost. Volba příruby extruderu může být přizpůsobena zákazníkovi a specifickým požadavkům s několika typy ložisek.

Průmyslové převodovky MAXXDRIVE firmy NORD DRIVESYSTEMS se vyznačují vysokou hustotou výkonu, tichým provozem a vysokou spolehlivostí. Velká valivá ložiska zajišťují vysokou axiální a radiální únosnost a dlouhou životnost převodového ústrojí. Společnost NORD dodává kompletní pohonné systémy pro těžký provoz, jako jsou převodovky s čelními nebo kuželovými koly v jednodílných skříních UNICASE