Novinky –

Řešení od společnosti NORD snižují provozní náklady

Pro optimalizaci celkových nákladů na vlastnictví (TCO) nabízí NORD DRIVESYSTEMS výkonný a efektivní koncept pohonů ze svého modulárního systému s nízkými požadavky na údržbu.

Bargteheide , 2019-07-01

"Náklady na životní cyklus" zahrnují všechny náklady, které vzniknou, od nákupu a uvedení do provozu, přes samotný provoz a údržbu až po likvidaci výrobku. Pro optimalizaci TCO nabízí řada produktů od NORD DRIVESYSTEMS efektivní řešení pohonů, která výrazně snižují provozní náklady. Toho je dosaženo mimo jiné snížením počtu variant pomocí modulárního systému NORD. Kromě toho systémy, které jsou konfigurovány pro konkrétní průmyslová odvětví, rovněž usnadňují snižování počtu variant a správu náhradních dílů. Například pro intralogistiku a letištní aplikace dodává NORD standardizovaný motorový systém LogiDrive, který se skládá ze synchronního motoru IE4, dvoustupňové kuželo-čelní převodovky a sběrnicového distributoru NORDAC LINK .

Snížení spotřeby energie pomocí výkonných synchronních IE4 motorů , nízká údržba, vysoká kvalita, spolehlivost a dlouhá životnost pohonů NORD jsou dalšími důležitými faktory, které optimalizují TCO.