Novinky –

NORDCON APP se v praxi osvědčuje

NORDCON APP a NORDAC ACCESS BT BluetoothStick nabízí praktický způsob mobilní a bezdrátové údržby a uvádění frekvenčních měničů NORD do provozu. Rozsáhlé terénní testy u vybraných zákazníků již přinesly pozitivní zpětnou vazbu a cenné návrhy pro další vylepšení aplikace.

Bargteheide , 2019-09-27

Aplikace NORDCON pro mobilní údržbu a uvádění frekvenčních měničů NORD do provozu se osvědčuje v praxi. Umožňuje diagnostiku, analýzu, parametrizaci a monitorování měničů NORD pomocí mobilního telefonu nebo tabletu. NORDAC ACCESS BT je Bluetooth převodník, který lze připojit přes programovací konektor přímo do měničem kmitočtu - to zajišťuje pohodlný mobilní přístup k datům měniče. V pilotním projektu byl například realizován automatický kartáč na dobytek pro zemědělský podnik. PLC integrované v měniči řídí převodový motor v automatickém reverzačním režimu a integruje snímač vibrací. Aplikace NORDCON APP byla velmi užitečná pro uvedení do provozu a jemné doladění systému, který byl nainstalován několik metrů nad zemí a uvnitř ohrady se zvířaty. Návštěvníci a hosté na výstavních stáncích a fórech NORD již využili příležitosti k vyzkoušení intuitivního ovládání aplikace. Poskytly cenné rady pro optimalizaci systému a budoucí vylepšení. Fáze testování v terénu byla nedávno úspěšně dokončena. Aplikace NORDCON je nyní k dispozici ke stažení na Google Play a Apple App Store.

Aplikace NORDCON APP s převodníkem NORDAC ACCESS BT je k dispozici pro veškeré měniče a softstarty NORD a lze ji použít jak s decentrálními , tak i rozvaděčovými frekvenčními měniči.

https://www.nord.com/cms/en/product_catalogue/drive_electronics/nordcon_app.jsp