Novinky –

Průmyslové převodovky s kroutícím momentem 190 kNm - nový přírůstek do portfolia průmyslových pohonů.

NORD rozšiřuje svoji úspěšnou řadu průmyslových převodovek o další velikost s výstupním momentem 190 kNm. Celá řada nyní obsahuje 9 velikostí od 25kNm do 250 kNm.

Industrial Gear Units with 190kNm Industriegetriebe mit 190kNm

Waunakee, WI , 2016-05-20

Doplnění "velikosti 14" do stávající řady průmyslových převodovek znamená lepší konfiguraci a přizpůsobení pohonu pro danou aplikaci. Stejně jako celá řada se vyznačuje monoblokovou konstrukcí UNICASE, která přináší vyšší životnost ložisek než u tradiční konstrukce s dělenou skříní. Převodovky jsou nabízeny jako dvou- nebo třístupňové čelní nebo kuželočelní s převody od 7,1:1 po 400:1, popřípadě až 30000:1 při použití předstupně. Směr rotace na vstupu i výstupu je libovolný. Převodovky lze instalovat na kteroukoliv ze šesti stran.

Převodovky lze vybavit příslušenstvím pro rozmanité použití od oceláren až po zpracovatelský průmysl.Jako volitelné provedení lze zvolit zesílené ložiska a hřídele, zvětšenou vzdálenost ložisek, prodloužené výstupní hřídele, olejové těsnění Drywell, olejový senzor. Z příslušenství lze dodat diskové a bubnové brzdy, pomocné motory, IEC adaptéry, turbo spojky, axiální ventilátory, zpětné západky, chladící a temperační systémy.