Frekvenční měniče

Vyberte si vhodné řešení

NORDAC BASE - Měnič frekvence SK 180E

Ekonomický v provozu

NORDDAC BASE je ekonomická decentrální varianta pro jednoduchou úlohu z oblasti pohonné techniky. Tento produkt pohonné elektroniky NORD vyžaduje pouze nízké instalační náklady, poskytuje robustní design a je koncipován pro jednoduchou montáž mimo skříňový rozvaděč.NORDDAC BASE je ekonomická decentrální varianta pro jednoduchou úlohu z oblasti pohonné techniky. Tento produkt pohonné elektroniky NORD vyžaduje pouze nízké instalační náklady, poskytuje robustní design a je koncipován pro jednoduchou montáž mimo skříňový rozvaděč.

Výkon:
0.33 - 3.0 hp

NORDAC FLEX - Měnič frekvence SK 200E

Možnost flexibilní instalace

NORDAC FLEX je náš decentrální pohon s flexibilními možnostmi instalace. Vyznačuje se svou odstupňovanou funkčností a flexibilitou v konfiguraci.

Vzhledem k rozsáhlým možnostem konektorového propojení a jednoduchému přenosu parametrů prostřednictvím paměti EEPROM probíhá instalace a údržba tohoto měniče bez obtíží.

Výkon:
0.33 - 30 hp

NORDAC PRO - Měnič frekvence SK 500E

Mnohostranná použitelnost

NORDAC PRO je měnič pro každou úlohu z oblasti pohonné techniky. Poskytuje velký výkonový rozsah a je funkčně rozšiřitelný díky doplňkovým komunikačním modulům. Pro odvod tepla lze u měniče využít variabilní koncepce chlazení, umožňující odvod tepla mimo skříňový rozvaděč.

Výkon:
0.33 - 125 hp