Rozvaděčové měniče frekvence

Perfektní pro každou úlohu

Měniče do rozvaděče od NORDu nabízejí výkon až 160 kW a díky své široké nabídce funkcí mohou být dokonale přizpůsobeny všem zařízením našich zákazníků.

SK 500P - NORDAC PRO - Měnič frekvence

Excelentní v komunikaci - Inteligentní - Připraven pro budoucnost
 • Výkon: 0,33 - 7,5 hp
 • Krytí: IP20

Měniče NORD jsou řešením pro množství pohonářských úloh instalovaných po celém světě. Díky integrovanému PLC odlehčuje naše technologie nadřazený řídicí systém

Jedno zda jste strojní konstruktér nebo uživatel: naše měniče frekvence jsou při použití spolehlivé kdekoli na světě. Jedno zda při použití v intralogistice nebo ve všeobecné transportní technice, jedno zda při dopravě kufrů nebo sypaných materiálů. I ve všeobecném strojírenství, procesním nebo obalovém průmyslu se lze spolehnout na řešení NORD. Důvodem jsou výhody, které produkty společnosti NORD DRIVESYSTEMS nabízejí. Naše měniče frekvence zaručují vysoký výkon a maximální bezpečnost. Díky pobočkám na všech kontinentech jsme zákazníkům nablízku a poskytujeme trvale neměnnou kvalitu. V kterémkoliv koutě světa jsou naše pohony Vaším řešením – poskytujeme servis bez dlouhých čekacích dob.

Rozvaděčové měniče frekvence

Vyvinuli jsme rodinu frekvenčních měničů NORDAC PRO pro instalaci do rozvaděčů. Tyto měniče jsou vhodné pro provoz synchronních i asynchronních motorů a splňují všechny možné požadavky zákazníků díky širokému rozsahu funkcí i doplňkových modulů.

Naše měniče do rozvaděče mají rozsah výkonu od 0,25 do 160 kW a lze je rozšířit o volitelné moduly. Koncepce chlazení zajišťuje optimální odvod tepla.

Proč měniče do rozvaděče od NORDu?

 • Vysoká výkonost
  Měniče do rozvaděče od NORDu poskytují vysoký a přesný točivý moment a regulaci otáček.
 • Modulární
  Rozsah funkcí lze rozšířit o širokou škálu volitelných modulů podle potřeby
 • Bezpečné
  Frekvenční měniče mají komplexní bezpečnostní koncept pro všechny součásti pohonu.
 • Přesné polohování
  Polohovací řízení umožňuje velmi přesné polohování nezávislé na řídícím systému a to jak absolutní tak i relativní.

Výkonnost spolu s bezpečností: NORD měniče s bezpečnostními funkcemi STO a SS1
Vybavili jsme naše rozvaděčové měniče NORDAC PRO bezpečnostními funkcemi. Funkce STO (Safe Torque Off)vypíná moment motoru , popřípadě zamezuje nechtěnému startu pohonu. . Další bezpečnostní funkce SS1 (Safe Stop 1) zajišťuje v případě nouzového vypnutí nejprve řízený doběh po rampě a následné odepnutí momentu (STO).

Stáhněte si katalog měničů NORDAC PRO zde.
Download