Měniče

Řešení pohonů pro každou úlohu

Všechny měniče NORD lze funkčně rozšířit pomocí doplňkových modulů. Výkonový rozsah až do 160 kW a vysoká kvalita regulace momentu umožňují použití měničů všude tam, kde jsou kladeny maximální požadavky na výkon a bezpečnost. Odstupňovaná funkčnost naší techniky umožňuje použití v četných aplikacích a to se synchronními i asynchronními motory. Instalace i údržba je jednoduchá díky softwaru NORDCON a logické struktuře parametrů..

NORDAC PRO - Měnič frekvence SK 500E

Mnohostranná použitelnost

NORDAC PRO je měnič pro každou úlohu z oblasti pohonné techniky. Poskytuje velký výkonový rozsah a je funkčně rozšiřitelný díky doplňkovým komunikačním modulům. Pro odvod tepla lze u měniče využít variabilní koncepce chlazení, umožňující odvod tepla mimo skříňový rozvaděč.

Výkon:
0.33 - 125 hp

Měniče NORD jsou v početných aplikacích, instalovaných po celém světě řešením specifických úloh z oblasti pohonné techniky. Díky integrovaným PLC odlehčuje naše technika nadřazený řídicí systém

Jedno zda jste strojní konstruktér nebo uživatel: naše měniče frekvence jsou při použití spolehlivé kdekoli na světě. Jedno zda při použití v intralogistice nebo ve všeobecné transportní technice, jedno zda při dopravě kufrů nebo sypaných materiálů. I ve všeobecném strojírenství, procesním nebo obalovém průmyslu se lze spolehnout na řešení NORD. Důvodem jsou výhody, které produkty společnosti NORD DRIVESYSTEMS nabízejí. Naše měniče frekvence zaručují vysoký výkon a maximální bezpečnost. Díky pobočkám na všech kontinentech jsme zákazníkům nablízku a poskytujeme trvale neměnnou kvalitu. V kterémkoliv koutě světa jsou naše pohony Vaším řešením – poskytujeme servis bez dlouhých čekacích dob.