UNICASE ploché čelní převodovky

Štíhlé a výkonné

  • Výkon: 0.16 - 250 hp
  • Moment: 575 - 680 000 lb-in
Velikosti: 15
Pracovní poloha: M1 - M6
Převod: 4.03:1 - 6,616.79:1

Vlastnosti

Kombinované s energeticky účinnými motory a centrálními nebo decentrálními měniči frekvence poskytují rozmanitá systémová řešení s maximální efektivností a hospodárností. Koncept UNICASE zaručuje dlouhou životnost a nízké nároky na údržbu.

  • Plná nebo dutá hřídel (pero-drážka, Gripmaxx and svěrný spoj)
  • Montáž na dutou hřídel,na přírubu B5, patkové provedení a provedení dle CEMA standardu pro šnekové dopravníky
  • Paralelní vstupní a výstupní hřídel

Rychlý přístup

Produktový konfigurátor

Produktový konfigurátor

Produktový konfigurátor

Produktový konfigurátor

Paletizační zařízení Symach

Dynamická paletizace

Paletizační zařízení zaujímají ve výrobním a odbytovém procesu klíčovou funkci. Musí bezproblémově fungovat, aby se toky produktu nedostaly do kolize a bylo je možno flexibilně přizpůsobit různému zboží a použití. Energeticky úsporné motory s převodovkou s decentrálními měniči frekvence řady SK 200E společnosti NORD přejímají u paletovacích zařízení SYMACH náročné úlohy řízení pohybu.

ElectroMech

Řešení pohonů pro přístupové šachty

Specialista v oblasti dopravních zařízení firma ElectroMech je největším výrobcem jeřábových zařízení v Indii a nabízí řešení pro nejrůznější aplikace v oblasti průmyslové výroby a projekty v infrastruktuře. V Pune vyrábí podnik široký sortiment zvedacích zařízení a jeřábů. Přesně synchronizované, robustní pohony NORD včetně měničů frekvence ve skříňovém rozvaděči zajišťují pohyb zvedacích zařízení k spouštění a zvedání zásobovacích platforem.