Pivovar Octopi

Na čepu je NORD

Tak jak roste poptávka po pivech z malých pivovarů, nastává posun i ve způsobu výroby. Pivovarníci začínají využívat služeb pivovarů, které vaří pivo na zakázky různých výrobců pod různými značkami. Tento způsob výroby je nejen nákladově efektivní a eliminuje vysoké počáteční investice do výrobního zařízení, ale má své výhody i z ekologického hlediska, protože výroba probíhá blíže k místu spotřeby.

Pivovar Octopi

Zákazník

Zaměřeno na zákazníka

Octopi Brewing, přední smluvní pivovar na středozápadě, nedávno otevřel zcela novou varnu Waunakee na ploše 1.700m². S nejmodernějším vybavením a kvalifikovaným personálem je Octopi Brewing nejen zapojen do procesu vaření piva, ale také poskytuje komplexní poradenství a strategii, jak uspět ve světě malých pivovarů.

Showaki drží pivovar Octopi na špičce smluvních pivovarů a s nadšením pomáhá zákazníkům rozvíjet jejich vlastní značky."Máme vše pod jednou střechou. Jsme schopni odpovědět na otázky týkající se marketingu, designu, prodeje, financí, pivovarnických postupů a ekonomiky. Největším úspěchem je pro nás úspěch našich zákazníků, "říká Isaac" .

Projekt

Zaměřeno na projekt

Míchadla jsou vybavena dvěma typy pohonů: kuželočelní SK 9072.1 s motorem 3,7kW a čelní plochou SK4282 s motorem 3,7kW:

  • Dutá hřídel
  • Montáž na přírubu
  • Energeticky úsporné motory

Řešení

Řešení pro aplikaci

Omyvatelnost
Povrchová úprava NSDtupH nabízí cenově efektivní řešení, které je alternativou k nerezovým pohonům. Díky revolučnímu technologickému postupu získávají hliníkové skříně převodovek vyjímečnou odolnost proti korozi. Výsledný povrch je i odolnější proti poškrábání, výsledná tvrdost je 6-7 krát lepší než u původního hliníkového povrchu.

Elektonická regulace
Možnost dodávky se standardním nebo decentrálním měničem kmitočtu je další výhodou řešení NORD. Pro decentrální variantu jsou k dispozici měniče SK200E, SK180E a SK135E. Měniče jsou umístěny na motoru na místo původní svorkovnice a spolu s převodovým motorem tvoří plně integrovanou mechatronickou jednotku. Toto řešení nabízí oproti tradičním měničům v rozvaděči nižší celkové náklady. Navíc i případné změny a modernizace jsou jednodušší a levnější.

Zesílené ložiska pro míchadla
Zesílené ložiska nabízí NORD v několika variantách. Zvláště u míchadel, kde jsou často velké radiální síly, zajišťuje toto provedení potřebnou robustnost a bezpečnost proti úniku oleje.

Motory s hladkým pláštěm
Motory s hladkým pláštěm - tedy bez chladících žeber - jsou zvláště využívány v hygienických provozech s vysokými nároky na snadnou omyvatelnost zařízení.

NORD poskytuje zákaznické řešení pohonů, přizpůsobené pro danou aplikaci. Výsledkem je spolehlivý, energeticky účinný pohon s minimálními nároky na servis.

Case_study_download_teaser