Wiadomości –

NORD na pokampanijnej konferencji cukrowniczej w Warszawie

W dniach 22-24.02.2017 r. w Warszawie odbyła się XXIX konferencja pokampanijna zorganizowana przez Stowarzyszenie Techników Cukrowników pod patronatem Związku Producentów Cukru w Polsce. Przedstawiciele NORD prezentowali rozwiązania napędowe dla branży cukrowniczej na swoim stoisku firmowym oraz wygłosili referat na temat zaawansowanych systemów sterowania napędów windowych oraz transportu poziomego.

NORD na STC 2017

Warszawa , 2017-03-08

Celem konferencji było przedstawienie przebiegu i wyników kampanii cukrowniczej 2016/2017 w cukrowniach poszczególnych Spółek Cukrowych oraz w skali przemysłu cukrowniczego w Polsce oraz aktualne zagadnienia dotyczące postępu w technice i technologii cukrownictwa oraz w uprawie buraków i w gospodarce surowcowe. Na konferencji firmę NORD Napędy reprezentowali: dyrektor sprzedaży i marketingu Ireneusz Nawalany oraz regionalny kierownik sprzedaży Marek Mularczyk. Wraz ze specjalistą z siedziby głównej w Niemczech, panem Timem Kreutzfeldtem przekazywali uczestnikom spotkania wiedzę na temat najnowszych technolii napędowych wykorzystywanych w cukrowniach.

W trakcie sympozjum nasi przedstawiciele wygłosili również referaz na temat zaawansowanych systemów sterowania napędów windowych oraz transportu poziomego.

Warto przypomnieć tutaj że systemy napędowe NORD od lat doskonale sprawdzają się w przemyśle cukrowniczym w Polsce i na całym świecie. Napędy przewidziane dla cukrowni pracują w ponad 1000 urządzeń takich jak przenośniki taśmowe, kubełkowe i ślimakowe, wyciagi, suszarki obrotowe, warniki czy pompy. NORD jako dostawca napędów do cukrownictwa moze poszczycić się referencjami wszystkich spółek cukrowych w Polsce. Rozwiązania napędowe dedykowane cukrowniom sprawdzają się w najtrudniejszych warunkach pracy, a NORD zapewnia zawsze skuteczny i szybki serwis.