Wiadomości –

DOBRY ROK DLA NORD DRIVESYSTEMS

Dla NORD DRIVESYSTEMS rok 2016 był rokiem pomyślnym, w którym wprowadzono nowe produkty takie jak dystrybutor polowy NORDAC LINK dla zabudowy w pobliżu silnika, a przez prezentację nowych cyfrowych rozwiązań przemysłowych w 2017 roku NORD kontynuuje swoją drogę do Industry 4.0

field_distribution_system_nordac_link

Bargteheide , 2017-03-23

W roku finansowym 2016, NORD zatrudniający 3300 pracowników na całym świecie uzyskał obrót w kwocie 560 milionów euro. Ten dobry wynik firma zawdzięcza przede wszystkim kwalifikacjom pracowników, doskonałemu serwisowi i wielu pomyślnie zrealizowanym projektom. Firma NORD uczestniczyła w 66 wystawach na całym świecie i prezentowała innowacje takie jak wymieniony na wstępie NORDAC LINK. To uzupełnia asortyment rozwiązań ze zdecentralizowanym falownikiem przeznaczonych dla zastosowań z obszaru potrzeb intralogistyki. Innowacje takie jak NORDAC LINK podkreślają myśl przewodnią firmy NORD, czyli zadanie dostawcy rozwiązań.

Przy ciągłym inwestowaniu w procesy produkcyjne skierowane w przyszłość, firma ustaliła kurs na sukces w następnych latach. NORD DRIVESYSTEMS jest na drodze do Industry 4.0 - tematu, który już teraz stanowi ważne zagadnienie w zainteresowaniu użytkowników technologii napędów NORD. Napędy NORD są połączone w sieć, samodzielne, skalowane i już przygotowane do zadań digitalizacji takich jak monitorowanie stanu i planowanie konserwacji w wyprzedzeniem. Za pomocą zintegrowanego sterownika PLC elektronika napędu może wykonywać wiele zadań zupełnie niezależnie od systemów nadrzędnych.