Wiadomości –

Firma rodzinna o światowym zasięgu

Dzięki jedynemu w swoim rodzaju układowi modułowemu, firma NORD DRIVESYSTEMS dostarcza rozwiązania napędów dla ponad 100 branż przemysłowych i uczestniczy w licznych wystawach przemysłowych na całym świecie.

Nord_Globale_Präzens

Bargteheide , 2017-08-10

Firma NORD DRIVESYSTEMS została założona w 1965 r. jako firma rodzinna. Dziś jest jednym z wiodących producentów w dziedzinie technologii napędów - rozwiązania napędów NORD zawierają zazwyczaj komponenty mechaniczne, elektryczne i elektroniczne. Aby być bliżej swoich klientów, Grupa NORD posiada przedstawicieli w 89 krajach. Jako firma ukierunkowana na klienta, NORD dostarcza idealne systemy napędów, które są precyzyjnie dostosowane do potrzeb klienta - krótkie terminy dostaw są jedną z największych zalet NORD od samego początku. Ponadto, rozwiązania napędów NORD charakteryzują się najwyższej jakości produktami i innowacyjną technologią. Zapewniony jest kompetentny i szybki serwis. Silniki elektryczne, motoreduktory i skalowalna elektronika napędów znajdują zastosowanie w różnych dziedzinach: od wydobycia minerałów do systemów przenośnikowych stosowanych w przemyśle spożywczym i napojów oraz od taśm bagażowych na lotniskach po centra dystrybucji.

Ponadto Grupa NORD prezentuje swoją ofertę produktową na około 70 wystawach międzynarodowych w ciągu roku. Od Foodpro w Sydney do SPS IPC Drives w Norymberdze. „Chcemy być bliżej naszych klientów i rozumieć ich potrzeby,” wyjaśnia kierownictwo NORD.

Dowiedz się więcej