Wiadomości –

Ochrona przed korozją i 2-stopniowe przekładnie stożkowe

NORD DRIVESYSTEMS oferuje wieloletnie doświadczenie, kompleksową wiedzę i innowacyjne rozwiązania dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów.

Glattmotor 2-stugiges Kegelradgetriebe

Bargteheide , 2017-09-14

„Dla ochrony przed korozją napędów aluminiowych, które są używane w przemyśle spożywczym, firma NORD oferuje obróbkę powierzchni nsd tupH. W porównaniu z modelami wykonanymi ze stali nierdzewnej i lakierowanymi, omawiana obróbka prowadzi do istotnego zmniejszenia kosztów – zarówno zakupu, jak i eksploatacji. W ramach tej metody, aluminiowa powierzchnia zostaje utwardzona i ze względu na jej właściwości warstwa uszczelniająca idealnie do niej przylega. W rezultacie, napęd jest odporny na wiele kwasów i zasad stosowanych w przemyśle spożywczym i produkcji napojów.

Idealnie dostosowane do potrzeb przemysłu spożywczego

NORDBLOC.1 - zoptymalizowane pod względem sprawności, 2-stopniowe przekładnie walcowo-stożkowe firmy NORD są wykonane w wersjach do zmywania z odpornymi na korozję obudowami ze stopów aluminium. Wraz z silnikiem gładko powierzchniowym, przekładnie te są szczególnie łatwe do czyszczenia. Nowość od NORD: najmniejszy rozmiar dla momentu obrotowego na wale do 50 Nm i zakresu prędkości od 3,58 do 61,88.

NORD prezentuje innowacje dla przemysłu spożywczego i produkcji napojów na targach branżowych na całym świecie, takich jak Vietfood (Wietnam), Drinktec (Niemcy) i Anuga FoodTec (Niemcy).