Wiadomości –

Mobilny serwis i wsparcie techniczne dla nabywców napędów w Indiach

Firma NORD DRIVESYSTEMS India wprowadziła na rynek mobilny zespół realizujący usługi związane z instalacją na miejscu i konserwacją urządzeń.

indien_mobiler_kundendienst

Bargteheide , 2017-09-18

„Z bazy w Hyderabad w południowo-centralnym regionie subkontynentu, wykwalifikowany personel techniczny będzie wysyłany do zakładów produkcyjnych zgodnie z żądaniami klientów NORD. Zakres oferowanych usług obejmuje instalację motoreduktorów oraz elektroniki napędów, a także naprawy i planowe przeglądy techniczne. Usługa pod nazwą ""Extra Mile Service"" jeszcze bardziej przybliża NORD do klientów. Około 130 klientów z całych Indii, a także dwóch oficjalnych przedstawicieli władz stanów Andhra Pradesh i Telangana wzięło udział w ceremonii inauguracyjnej usługi, której współgospodarzem był Ullrich Küchenmeister, partner zarządzający Getriebebau NORD, w imieniu niemieckiej firmy macierzystej.

P. L. Muthusekkar, dyrektor zarządzający NORD DRIVESYSTEMS Pvt. Ltd., powiedział: –„ Nasi klienci z różnych branż, od stalowej przez spożywczą do włókienniczej, konkurują nie tylko w kwestii jakości swoich wyrobów, ale również co do reakcji na użytkowników końcowych. Polegają oni więc na niezawodnych, w pełni sprawnych instalacjach produkcyjnych. I tutaj jesteśmy my, gotowi do serwisowania każdego wyrobu NORD w możliwie jak najkrótszym czasie. Chcemy, aby każdy klient mógł zrobić „dodatkowy przebieg” z naszymi wyrobami.” NORD India posiadają fabrykę o powierzchni 13.000 m² w Pune.

AT A GLANCE: NORD India i Extra Mile Service

NORD India posiada fabrykę o powierzchni 13,000 m² w Pune

Extra Mile Service obejmuje

  • Dostawy
  • Instalacje
  • Szkolenia
  • Konserwacje
  • Naprawy