Wiadomości –

Odwiedź stoisko NORD Napędy na Targach Symas 2017

Nord Napędy zaprasza do odwiedzenia swojego stoiska na Międzynarodowych Targach Obróbki, Magazynowania i Transportu Materiałów Sypkich i Masowych - SyMas 2017 w dniach 18-19 października 2017 w Krakowie. Równolegle z Targami SyMas odbędą się Międzynarodowe Targi Utrzymania Ruchu, Planowania i Optymalizacji Produkcji Maintenance. Czekamy na Państwa na stoisku numer A48 w Hali Wisła, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Kraków , 2017-09-20

Targi co roku odwiedzane są przez przedstawicieli niemalże każdej gałęzi przemysłu w których przetwarza się materiały sypkie. SyMas to kompleksowa prezentacja technologii związanych z przetwarzaniem, przeładunkiem, transportem, magazynowaniem, sortowaniem, filtrowaniem, separacją, mieleniem i pakowaniem materiałów sypkich i masowych. Tegoroczną nowością na Targach są strefy dedykowane przemysłowi Cementowo-Wapienniczemu oraz Przemysłowi 4.0.

Czekamy na Państwa na stoisku numer A48 w Hali Wisła, w Międzynarodowym Centrum Targowo-Kongresowym EXPO Kraków przy ul. Galicyjskiej 9.

Zapraszamy również do zapoznania sie z lokalizacją stoiska NORD Napędy na mapie hali Wisła: " pobierz mapkę | PDF (451 KB)"

Odwiedzający którzy wyplenią formularz rejestracji będą uprawnieni do bezpłatnego wstępu na teren Targów. Rejestracji mozna dokonać do 17 października TUTAJ