Wiadomości –

20 rocznica NORD DRIVESYSTEMS na Słowacji

20 października 2017 r. słowacka firma NORD DRIVESYSTEMS spółka zależna NORD-Pohony, s.r.o. obchodziła swoją 20. rocznicę. Firma rozpoczęła działalność w 1997 r. w Bratysławie jako spółka zależna Getriebebau NORD GmbH, mając dwóch pracowników.

20th anniversary of NORD Pohony slovakia

Bargteheide , 2017-11-23

Dzięki otwartości na potrzeby klientów i uczciwości firma rozwijała się i dziś ma ośmiu pracowników, trzy biura oddziałów na Słowacji i łączne obroty 4,3 mln euro w 2015 r. W 2001 r. założono drugie biuro w Ružomberku i rok ten zaznaczył się rekordowymi obrotami. Już rok później otwarto trzecie biuro sprzedaży na wschodnią Słowację w Koszycach. NORD-Pohony oferuje pełne wsparcie i zakres serwisu NORD DRIVESYSTEMS i obsługuje kilku długoletnich ważnych klientów o wysokich obrotach, np. KPK, Drevoindustria, Strojstav, Kabelschlepp, Konštrukta i Premetal.

Obchody rocznicy odbyły się w hotelu Elizabeth w Trenczynie 20 października 2017 r. Wśród zaproszonych byli klienci, dyrektorzy spółek zależnych NORD z Austrii, Czech i Węgier oraz Ullrich Küchenmeister, dyrektor generalny NORD DRIVESYSTEMS.

Dyrektor NORD-Pohony, Jozef Královič z optymizmem patrzy w przyszłość i spodziewa się jeszcze lepszych wyników NORD-Pohony w następnych 20 latach dzięki zaufaniu do swoich pracowników i ich doświadczenia jak również poziomu profesjonalnego wsparcia dostarczanego klientom.