Wiadomości –

LogiMAT 2018 - Co można było zobaczyć na stoisku NORD?

Na targach LogiMAT 2018 w Stuttgarcie w połowie marca NORD zaprezentował wydajne i zoptymalizowane pod względem kosztów rozwiązania napędowe dla intralogistyki i technologii przenośników.

Bargteheide , 2018-03-19

LogiMAT 2018 - Co znajdziemy na stoisku?

Zgodnie z mottem wystawy "Digital - Networked - Innovative", w LogiMAT 2018 NORD zaprezentował inteligentną, elastyczną i wydajną technologię napędową dla intralogistycznej technologii napędowej. NORD zaprezentował między innymi nowy rozdzielacz polowy NORDAC LINK , specjalnie zoptymalizowany pod kątem technologii przenośników. Ten sterownik napędu do elastycznej instalacji w pobliżu silnika jest dostępny jako przemiennik częstotliwości (do 7,5 kW) lub rozrusznik silnika (do 3 kW) i zapewnia to, co jest potrzebne do szybkiego uruchomienia, prostej obsługi i konserwacji. Firma NORD zaprezentowała również znormalizowany system przekładni zębatej LogiDrive składający się z silnika synchronicznego IE4 i rozdzielacza polowego NORDAC LINK, a także koncepcji optymalizacji zużycia energii i kosztów (w tym TCO, redukcji wersji i silników synchronicznych IE4) dla wysoko wykwalifikowanej międzynarodowej publiczności.

"Zapotrzebowanie w dziedzinie intralogistyki znacznie wzrosło w ostatnich latach. Było to również widoczne naRetrospekcjaLogiMAT w Stuttgarcie. Z przyjemnością powitaliśmy na naszym stoisku dużą liczbę odwiedzających i klientów i odbyliśmy wiele interesujących dyskusji. LogiMAT 2018 był dla nas wielkim sukcesem ", powiedział dyrektor zarządzający NORD, dr Omar Sadi.