Wiadomości –

NORD Belgium obchodzi swoją 30-tą rocznicę

Biuro sprzedaży, które zostało założone w Zandhoven w 1987 roku, jest odpowiedzialne za Belgię i Luksemburg i przeszło znaczący rozwój.

Bargteheide , 2018-03-08

W tym roku, NORD Belgium obchodzi swoją 30-tą rocznicę. Jako członek międzynarodowej Grupy NORD, od roku 1987 firma koncentruje się na dostarczaniu produktów i usług związanych z przekładniami NORD DRIVESYSTEMS dużym krajowym producentom maszyn oraz ich filiom, przedsiębiorstwom partnerskim oraz użytkownikom końcowym w całej Belgii i Luksemburgu.

Firma NORD Belgium ma siedzibę w Zandhoven, na wschód od Antwerpii, a tym samym znajduje się w pobliżu portu i zakładów branży petrochemicznej i chemicznej wokół Antwerpii, a także lokalizacji przemysłowych na osi Antwerpia-Bruksela-Charleroi i Gandawa-Antwerpia-Liège. Mocną stroną silnie zmotywowanych pracowników NORD - spośród których wielu pracuje dla NORD od wielu lat - jest działalność określana jako współinżynieria, w ramach której produkty są rozsyłane po całym świecie, włączając Chiny i Indie. Ponadto, NORD Belgium intensywnie współpracuje z NORD Netherlands, ponieważ często zdarza się, że NORD Belgium obsługuje klientów w Holandii za pośrednictwem belgijskich producentów maszyn i odwrotnie.

Na przestrzeni wielu lat firma NORD Belgium znacząco się rozwinęła. Zaangażowanie jej pracowników oraz faktyczny rozwój ekonomiczny w Belgii i Luksemburgu są gwarancją, że NORD Belgium będzie wykazywać zdrowy wzrost przez kolejne 30 lat.