Wiadomości –

Inteligentne napędy o zwiększonej wydajność na targach w Hanowerze - hala 15, stoisko H31 i hala 21, stoisko C33

NORD DRIVESYSTEMS przekonuje gości targowych do Hanoweru za pomocą innowacyjnej technologii napędowej zapewniającej większe bezpieczeństwo, wydajność i sieci cyfrowe w przemyśle i intralogistyce.

hmi 2018 nord drivesystems booth at fair

Bargteheide , 2019-02-14

W hali 15 na stoisku H31 na tegorocznych targach w Hanowerze NORD pokazuje, jak działają inteligentne napędy chmurowe, na przykładzie przekładni przemysłowych . "Nasze napędy są idealnie przystosowane do Przemysłu 4.0. Umożliwiają one nieprzerwane rejestrowanie danych dotyczących wydajności, konserwacji prewencyjnej i stałego monitorowania stanu dla danej aplikacji ", mówi dyrektor zarządzający NORD, dr Omar Sadi - na żywo w Hannover Messe 2018. Aby zapewnić bezpieczną komunikację w środowiskach ProfiNet w nowoczesnej produkcji, specjalista ds. napędów prezentuje także swój moduł interfejsu PROFIsafe SK TU4-PNS. "Jesteśmy bardzo zadowoleni z pozytywnej reakcji, jaką otrzymaliśmy od odwiedzających naszą wystawę. Jesteśmy szczególnie zadowoleni z dużego zainteresowanianaszymi produktami dla cyfrowej produkcji przyszłości ", kontynuuje Sadi.

Na targach CeMAT w hali 21 na stoisku C33 producent z północnych Niemiec zaprezentuje serię dystrybutorów polowych NORDAC LINK do zastosowań w nowoczesnych sieciowych systemach intralogistycznych i zaprezentuje LogiDrive, wydajne rozwiązanie napędowe do zmniejszenia liczby wersji w intralogistyce.