Wiadomości –

Kibicuj z NORD - Konkurs dla Klientów

Mundial 2018 wreszcie się zaczyna. Kibice z całej Polski już są już gotowi do dopingowania naszej drużyny. Z tej okazji firma NORD Napędy przygotowała dla swoich klientów konkurs w którym można wygrać replikę oficjalnej piłki nożnej Mistrzostw Świata w piłce nożnej w Rosji 2018.

Wieliczka , 2018-06-14

Konkurs jest przeznaczony dla pracowników firm które są aktualnymi klientami NORD Napędy (dokonały dowolnego zakupu towaru w NORD Napędy sp. z o.o. po dniu 01.01.2016 r.)

Aby wziąć udział w konkursie należy odpowiedzieć na tylko jedno z poniższych pytań:

  • Reprezentacja którego kraju zostanie mistrzem świata 2018 w piłce nożnej w Rosji?

lub

  • Do jakiej fazy mistrzostw dojdzie Polska drużyna? (faza grupowa, 1/8 finału, 1/4 finału, 1/2 finału, mecz o 3 miejsce, czy finał).

Odpowiedź na jedno z pytań, zatytułowaną „Kibicuję z NORD”, należy przesyłać pocztą elektroniczną na adres biuro@nord.com lub wypełnić formularz tutaj . Zgłoszenia przyjmujemy do dnia 22 czerwca 2018 roku.

Nagrody:

- 5 piłek Adidas, Telstar Mistrzostwa Świata 2018 Top Replique, do rozlosowania pomiędzy osobami, które udzieliły poprawnej odpowiedzi na jedno z pytań konkursowych.

- 10 zestawów gadżetów reklamowych NORD, które zostaną rozlosowane pomiędzy wszystkimi uczestnikami konkursu.

Zanim weźmiesz udział w konkursie zapoznaj się z regulaminem. Nadesłanie haseł na konkurs oznacza akceptację warunków konkursu i regulaminu, którego ostateczna interpretacja należy do jury konkursu. Żadne odwołania nie zostaną uwzględnione.

Regulamin | PDF (39 KB)