Wiadomości –

10 rocznica otwarcia siedziby NORD Drivesystems w Rosji

W tym roku, NORD Privody świętuje swoje dziesięciolecie. Rosyjska filia grupy NORD DRIVESYSTEMS znajduje się w Sankt Petersburgu, gdzie niedawno otwarty został nowy zakład montażowy motoreduktorów walcowych walcowo-stożkowych i walcowo-ślimakowych.

nord_privody

Bargteheide , 2013-10-30

Gwarantuje to lepszy kontakt z klientami na rynku rosyjskim, dokładne planowanie logistyki oraz skrócenie czasu dostaw jak również służy zwiększeniu lojalności klientów, szczególnie w branżach, w których szybka dostępność ma największe znaczenie, czyli: dla producentów sprzętu do transportu lub podnoszenia oraz dla dostawców żywności, napojów, jak również dla rolnictwa.

OOO NORD Privody posiada biura regionalne w Moskwie, Woroneżu, Jekaterynburgu, Nowosybirsku oraz Krasnodarze, a także dodatkowe punkty serwisowe w Czelabińsku i Nowokuznieck. Wykwalifikowani inżynierowie wsparają klientów - odwiedzają ich w fabrykach, w razie potrzeby pomagają w doborze napędów zgodnie z zapotrzebowanie, przeprowadzają kalkulacje i analizy termiczne jak również zapewniają rysunki wymiarowe. NORD Privody zapewnia także właściwą obsługę klienta po uruchomieniu, i przeprowadza konserwację i naprawę dla wszystkich produktów NORD DRIVESYSTEMS.