Wiadomości –

NORD Chiny obchodzi 10-lecieGłówne centrum dystrybucyjne z dużym tempem wzrostu

NORD (Chiny) Power Transmission, Ltd. świętuje dziesięć lat sukcesów w biznesie, czyniąc rok 2015 podwójną rocznicą dla firmy NORD DRIVESYSTEMS Group, która powstałą pół wieku temu w 1965 roku.

10th anniversary of NORD Power Transmission China

China , 2015-05-11

W oficjalnej ceremoni w oddziale w Suzhou wzięło udział ponad 200 osób reprezentujących producentów z całych Chin, oraz najważniejsi menedżerowie NORD z Niemiec. W czasie zwiedzania fabryki kół zębatych i silników wszystkie goście mogli zapoznać się z produkcją najwyższej jakości.

Po 30% rocznym wzroście w początkowych latach istnienia, NORD Chiny nadal utrzymują ponad 20% tempo wzrostu - znacznie powyżej średniej w branży. Od założenia chińskiego oddziału oraz wybudowania pierwszego zakładu montażowego w Suzhou w 2005 roku NORD zainwestował również w fabrykę silników w celu uzupełnienia istniejącego obiektu we Włoszech. Jako jedna z zaledwie dwóch fabryk silników w grupie NORD, zakład w Suzhou jest niezwykle ważnym miejscem. Kolejna fabryka powstała w 2011 roku w Tianjin, zwiększając powierzchnię produkcyjną NORDw Chinach do 35.800 m². Chiński oddział NORD ma roczną wydajność na poziomie 200.000 Motoreduktory i 700.000 silników. Obecnie istnieją już 23 biura handlowe NORD na terenie Chin.