Wiadomości –

USA krajek partnerskim podczas targów w Hanowerze

Każdego roku wybierany jest jeden z najbardziej uprzemysłowionych krajów świata do roli partnera podczas Targów w Hanowerze.w Niemczech. USA jako największa na świecie gospodarka jest partnerem targów w 2016 roku.

4.0 ready

Waunakee, WI , 2016-03-15

NORD Gear Corporation, z siedzibą w Waunakee w Wisconsin, wspiera klientów w Ameryce Północnej od 1979 roku i jest oddziałem NORD DRIVESYSTEMS Group.

NORD zaprezentuje elektronicznye systemy napędowe dla inteligentnych fabryk w tym nowe metod monitorowania stanu, utrzymania ruchu i zaawansowane funkcje sterowania. Ekonomiczne i proste rozwiązania, zwłaszcza te oparte na napędach zdecentralizowanych, pozwalają użytkownikom na stworzenie prawdziwie wydajnej fabryki. NORD zaprezentuje również najnowsze rozwiązania poszerzające spektrum produktów mechanicznych, w tym nowe, jednostopniowe przekładnie stożkowe i 2-stopniowe reduktory walcowo-stożkowe.

Specjaliści z USA do spraw przekładni przemysłowych będą uczestnikami wystawy, aby na stoisku NORD przekazać najnowsze informacje na temat produktów NORD.