Wiadomości –

Centrum szkoleniowe NORD

Nasze centrum szkoleniowe funkcjonuje już drugi rok. Zapraszamy do uczestnictwa w comiesięcznych bezpłatnych szkoleniach rozszerzających wiedze na temat sterowania napędami.

Centrum szkoleniowe NORD w Nowej Soli

Nowa Sól , 2016-06-29

Przy jego tworzeniu Centrum Szkoleniowego położyliśmy szczególny nacisk na przygotowanie go do profesjonalnego przekazania wiedzy dotyczącej elektroniki napędowej oferowanej przez naszą firmę.

Uczestnicy szkolenia mają ponadto możliwość zwiedzenia jednego z najnowocześniejszych w Polsce, zakładu montażowego i produkcyjnego NORD.

Zakres szkoleń został przygotowany i zróżnicowany tak aby mógł być interesujący dla każdego uczestnika, przedstawiając pełną wiedzę na temat oferty, charakterystyki i sterowania.

Na potrzeby ćwiczeń praktycznych każdy uczestnik dysponuje osobnym stanowiskiem do pracy wyposażonym w komputer. Dysponujemy również funkcjonalnymi modelami aplikacyjnymi. Prowadzimy szkolenia dla początkujących oraz dla zaawansowanych obejmujące również zagadnienia sterowania po sieci. Szczegółowe informacje o szkoleniach: szkolenia@nord.com

Informacje podstawowe:

• Liczebność grup od 4 do 12 osób. 6 stanowisk szkoleniowych (preferowana 1 osoba na stanowisko, maksymalnie do 2 osób na stanowisko)

• Możliwość organizacji szkoleń zamkniętych

• Możliwość dostosowania tematyki pod indywidualne potrzeby