Pracuj dla NORD

Aktualne oferty pracy:

Maschinenbau Studium - TECHNOLOG - Zakłady Produkcyjne Nord Napędy w Nowej Soli

TECHNOLOG

W związku z dynamicznym rozwojem na terenie Polski firma Nord Napędy Zakłady Produkcyjne sp. z o.o. z siedzibą w Nowej Soli, będąca częścią niemieckiego koncernu Getriebebau NORD poszukuje osoby na stanowisko TECHNOLOG

Kandydat powinien spełniać następujące wymagania:

Zadania na stanowisku

  • wprowadzanie do użytkowania nowych narzędzi obróbczych;
  • projektowanie i testowanie narzędzi obróbczych;
  • optymalizowanie procesów i technologii poprzez dobór odpowiednich narzędzi;
  • udział w seminariach międzynarodowych.

Wymagania:

  • wykształcenie wyższe techniczne;
  • podstawowa znajomość technologi frezowania;
  • bardzo dobra znajomość rysunku technicznego;
  • znajomość języka niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację;
  • samodzielność, odpowiedzialność i pewność w działaniu;
  • elastyczność i umiejętność pracy w grupie.

Oferujemy:

  • możliwość rozwoju zawodowego;
  • pakiet szkoleń rozwojowych;
  • prace w prężnie rozwijającej się firmie o zasięgu międzynarodowym;
  • stabilne warunki zatrudnienia.

Osoby zainteresowane prosimy oskładanie aplikacji tutaj