Przetwornice częstotliwości

Rozwiązania napędowe dla każdego zadania

Wszystkie przetwornice NORD do zabudowy w szafie elektrycznej są funkcjonalnie rozszerzalne za pomocą modułów wewnętrznych i zewnętrznych. Dzięki szerszemu zakresowi mocy do 160 kW i wysokiej jakości regulacji momentu obrotowego, przetwornice mogą działać tam, gdzie wymagana jest najwyższa wydajność i bezpieczeństwo. Skalowana funkcjonalność naszej technologii umożliwia jej wielorakie zastosowanie w sterowaniu zarówno silnikami asynchronicznymi jak i synchronicznymi. Kwestie związane z instalacją i konserwacją są szybko i łatwo rozwiązywane przez intuicyjne narzędzia NORD CON i struktury parametrów.

NORDAC FLEX - Przetwornica częstotliwości SK 500E

Uniwersalne zastosowania

The NORDAC PRO jest przetwornicą do wszystkich zastosowań napędów. Oferuje szeroki zakres mocy, a jego funkcjonalność można powiększyć o moduły rozszerzeń. W celu odprowadzenia ciepła przetwornica wykorzystuje różne metody chłodzenia ułatwiające usunięcie ciepła na zewnątrz szafy sterowniczej.

Wykonanie:
0.33 - 125 hp

Przetwornice NORD to rozwiązanie przeznaczone do napędów w różnych zastosowaniach na całym świecie. Dzięki zintegrowanemu sterownikowi PLC, nasza technologia redukuje obciążenie układu sterowania wyższego poziomu.

Producenci lub użytkownicy maszyn: nasze falowniki są niezawodnie używane na całym świecie. Nie ma znaczenia, czy są to zastosowania w zakresie intralogistyki, ogólnej technologii przenośników, transportu bagaży czy towarów luzem. Ogólna inżynieria, przemysł procesu i opakowaniowy również wybierają rozwiązania dostarczane przez NORD. Wszystko to dzięki korzyściom oferowanym przez NORD DRIVESYSTEMS. Nasze przetwornice zapewniają wysoki poziom wydajności i bezpieczeństwa. Nasze oddziały i dystrybutorzy na wszystkich kontynentach zapewniają, że przez cały czas jesteśmy blisko klientów, stale zapewniając wysoką jakość. Nieważne, gdzie na świecie nasze napędy są używane - zawsze zapewniamy wsparcie bez zbędnych czasów oczekiwania.