Silniki bez użebrowań

Informacje o produkcie

Product images

Opis

Wykonanie:
0,16 - 1,5 hp

Kliknij tutaj aby skonfigurować system napędowy

Konfigurator produktu

Silniki o gładkiej powierzchni są szczególnie łatwe do dokładnego czyszczenia. W szczególności w połączeniu z przekładniami o gładkich powierzchniach (np. przekładniami śrubowymi lub stożkowymi z serii NOEDBLOC.1 lub ślimakowymi SMI) silniki te doskonale nadają się do zastosowań o wysokich wymaganiach higienicznych, na przykład w przemyśle spożywczym.

Systemy NORD wykonane z aluminium są również zgodne z klasą ochrony IP69K, tak że mogą być czyszczone cieczami pod dużym ciśnieniem. Dzięki zmywalnej konstrukcji, ciecze spływają szybko i niezawodnie. Dla optymalnej ochrony przed korozją, silniki te mogą być również wyposażone w powłokę nsd tupH. Z takimi właściwościami, wersje z lekkich metali są bardzo atrakcyjną alternatywą dla napędów ze stali nierdzewnej - nie tylko w produkcji żywności i innych dziedzinach wrażliwych higienicznie, lecz również w surowych środowiskach z atmosferą zawierającą słoną wodę.

Dalsze praktyczne zalety gładkich silników NORD obejmują:

  • Wysoką wydajność przy długim okresie eksploatacji, zmniejszone koszty eksploatacji i małą dyssypację ciepła (na życzenie, można osiągnąć temperaturę powierzchni poniżej +60°C)
  • Maksymalną elastyczność dzięki modułowemu systemowi NORD (kombinacja ze wszystkimi typami przekładni)
  • Opcjonalne wyposażenie z hamulcami, wentylatorami i innymi akcesoriami (patrz zakładka "Opcje")

NORD opracowuje swoje własne silniki i dostarcza je na wszystkie główne rynki na całym świecie. Nasze własne konstrukcje zapewniają niski poziom zależności od zewnętrznych dostawców, dlatego też dają naszym klientom zdecydowaną korzyść w postaci krótkich i bardzo niezawodnych terminów dostaw.

Wyszukiwanie zaawansowane