Logistyka wewnętrzna

EFEKTYWNE ROZWIĄZANIA NAPĘDOWE DLA LOGISTYKI WEWNĘTRZNEJ

Fakt, że około dwie trzecie zużycia energii elektrycznej w przemyśle zużywają napędy stosowane w produkcji i logistyce wewnętrznej, wskazuje na to że konieczny jest wybór odpowiedniego produktu i usług o wysokiej efektywności energetycznej. Energooszczędne rozwiązania napędowe firmy NORD oferują ogromne oszczędności w wewnętrznych systemach transportowych oraz przy transporcie towarów w handlu i przemyśle.

logistic_baggage

Przenośniki rolkowe i taśmowe

Systemy przenośników, które często łaczą duże odległości i są rozmieszczone na dużych obszarach wymagają modułowej konstrukcji maszyn i systemów. W wielu systemach przenośników, takich jak magazyny Paternoster, w których energia może być zaoszczędzona bez pogarszania funkcjonalności, koszty eksploatacji stają się coraz częściej centrum zainteresowania dla użytkowników przemysłowych. Z tego powodu, NORD DRIVESYSTEMS opiera się na wyjątkowo energooszczędnych silnikach, przekładniach niemal bezstratnych i elektronice napędowej z funkcjami oszczędzania energii.

Komponenty i systemy napędowe NORD

Od ponad 45 lat, firma NORD DRIVESYSTEMS zaznacza swoją obecność w prawie każdej z gałęzi przemysłu, gdzie dla logistyki transportu wewnętrznego stosowane są przenośniki taśmowe. Nasze systemy napędowe są niezbędne wszędzie tam, gdzie ładunki mają zostać przenoszone. Każdy ruch wymaga napędu - tak sprawnego i bezpiecznego, jak to tylko możliwe. Z tego powodu, oferujemy pełne spektrum mechanicznych, elektrycznych i elektronicznych technologii napędowych z jednego źródła, począwszy od silników i przekładni, a kończąc na centralnych i zdecentralizowanych technologiach sterowania.

Microsite logistic.nord.com

UNICASE helical bevel gear motor, Kegelradgetriebemotor, motoriduttori ortogonali UNICASE

Distributed Frequency inverter SK 200E Dezentraler Frequenzumrichter SK 200E

LogiDrive_Variantenreduzierung