O NÁS

NORD – DÁVAME VECI DO POHYBU

SPOLOČNOSŤ NORD PATRÍ K VEDÚCIM VÝROBCOM V OBLASTI POHONNEJ TECHNIKY – V OBLASTI MECHANICKÝCH AJ ELEKTRONICKÝCH RIEŠENÍ.

Headquarter of Getriebebau NORD in Bargteheide, Germany Getriebebau Nord am Stammsitz in Bargteheide, Deutschland

Getriebebau NORD, centrála v Bargteheide

Vždy v dosahu

Okrem nášho sídla v Bargteheide pri Hamburgu pôsobíme s montážnymi závodmi a servisnými strediskami vo vyše 60 krajinách sveta. Viac než 4.000 pracovníkov sa stará o minimálne dodacie lehoty a dôkladné zabezpečovanie služieb v každom kúte sveta. Je jedno kedy a kde nás potrebujete - nájdete nás pripravených vždy a všade.

Všetko uviesť do pohybu

S našimi výkonnými riešeniami pohonov uvádzame do pohybu všetko, čím sa pohnúť dá: obrovské žeriavy v prístaviskách alebo pohyblivé strešné konštrukcie moderných športových štadiónov, dopravné pásy na prepravu batožiny na letiskách alebo vleky v lyžiarskych strediskách - NORD hýbe všetkým a za každých okolností.

Motor pokroku

Naše výrobky stelesňujú inovačnú syntézu z kompaktnej mechaniky a inteligentnej elektroniky. Vysokokvalitné prevodovky a elektroprevodky, meniče frekvencie, servoregulátory a decentrálna pohonná technika - vyvíjame, vyrábame a dodávame kompletný program mechanických a elektronických pohonov vo vynikajúcom pomere cena / výkon.

Dávame veci do pohybu

Naše náročné kvalitatívne a servisné štandardy vyplývajú z dôslednej orientácie na zákazníka. Naše výrobky vyvíjame na základe požiadaviek užívateľa. Pritom inovácia a tvorivosť pre nás nie sú samoúčelné - tvoríme riešenia s orientáciou na úžitok. Naši zákazníci totiž stoja na začiatku a na konci reťaze našich hodnôt.