Novinky –

NORD DRIVESYSTEMS prvý krát na výstave Tire Technology 2018

NORD DRIVESYSTEMS poskytuje štandardizované a individuálne konfigurované riešenia pre viac ako 100 odvetví. Špecialista na pohony z Bargteheide chce teraz poskytnúť svoje odborné znalosti a inovatívnu silu, ako aj svoje technické know-how pre pneumatikársky priemysel.

Tire Technology 2018

Bargteheide , 2018-02-07

Od 20. do 22. februára sa spoločnosť NORD v Hanoveri po prvýkrát zúčastnila na najvýznamnejším európskym veľtrhom a konferencii pre technológiu výroby pneumatík. Generálny riaditeľ spoločnosti NORD, Dr Omar Sadi, hovorí: "Ako poskytovateľ systémov pre inteligentné riešenia ponúkame všetko od jedného zdroja, od plánovania a výroby až po servis. Naša technológia pohonov ponúka dlhú životnosť, nízke nároky na údržbu ako aj najvyššiu možnú efektívnosť - črty, z ktorých je aj odvetvie výroby pneumatík prínosom. Sme jedným z mála výrobcov, ktorí tiež vyrábajú príruby extruderov."

V roku 2018 sa výstava Tire Technology bude konať už po 18. krát a je absolútnou nevyhnutnosťou pre priemysel výroby pneumatík.

NORD nájdete na stánku 1006. A okrem toho, 20. a 21. februára od 17-tej hodiny budeme zdarma podávať pivo po práci v "Technology Academy" v pavilóne 36 (medzi halami 16 a 26).