Novinky –

LogiMAT 2018 - Vylepšená inteligencia, zvýšená efektivita, znížené náklady

Od 13. do 15. marca 2018 sa v Stuttgarte uskutoční LogiMAT - najväčší ročník veľtrhu logistiky v Európe. NORD predstaví inteligentné, flexibilné a efektívne riešenia pre intralogistiku a dopravnú technológiu.

NORDAC_LINK_size_2_frequency_inverters

Bargteheide , 2018-02-20

Nový priemyselný distribútor série NORDAC LINK je špeciálne prispôsobený požiadavkám dopravnej technológie. Toto ovládanie pohonu pre flexibilnú inštaláciu v blízkosti motora je k dispozícii ako frekvenčný menič (do 7,5 kW) alebo motorový štartér (do 3 kW) a poskytuje to, čo je potrebné pre rýchle uvedenie do prevádzky, jednoduchú obsluhu a údržbu. Rozvádzač je volne konfigurovateľný a môže byť integrovaný do všetkých moderných systémov.

Prevádzka dopravných systémov sa vyznačuje častými čiastočnými zaťaženiami. To je miesto, kde synchrónne motory IE4 odhaľujú svoj plný potenciál úspory energie. Dosiahnu veľké zníženie nákladov počas celej životnosti a rýchly zlomový bod s iba malým zvýšením investícií, čo je ideálne na zníženie celkových nákladov na investíciu do dopravných systémov. Zníženie počtu prevedení môže tiež významne pomôcť pri znižovaní celkových prevádzkových nákladov. LogiDrive štandardizovaný prevodový motorový systém pozostávajúci zo synchrónneho motora IE4, dvojstupňovej kužeľovej prevodovky a poľného distribútora NORDAC LINK je dokonale prispôsobený pohonný systém pre Intralogistické a letiskové aplikácie.

NORD na LogiMAT 2018: hala 3, stánok C17

  • NORDAC LINK distribučný systém
  • LogiDrive
  • Celkové investičné náklady - Total Cost of Ownership (TCO)
  • Zníženie počtu prevedení
  • PROFIsafe

Dozvedieť sa viac