Novinky –

Anuga FoodTec 2018

Na najväčšom medzinárodnom veľtrhu pre potravinársky a nápojový priemysel, Anuga FoodTec v Kolíne nad Rýnom, NORD predstavil odolné a robustné hliníkové disky prispôsobené priemyslu.

nord_drinktec_nsd_tuph

Bargteheide , 2018-03-26

nsd tupH - alternatíva k nehrdzavejúcej oceli

Na tohtoročnom veľtrhu sa spoločnosť NORD zamerala na nsd tupH ochranu povrchu - ekonomické riešenie s mnohými variantmi pre potravinársky a nápojový priemysel. Vďaka tejto špeciálnej povrchovej úprave, ľahkým prevodovkám, odolnosti voči korózii, motorom s hladkým povrchom, frekvenčným meničom a motorovým spúšťačom v omývateľných optimalizovaných hliníkových skriniach, sú mimoriadne robustné a odolné. Inovatívna technológia spracovania vytvrdzuje materiál pod povrch a poskytuje hliníkovým výrobkom podobnú odolnosť proti korózii ako u nehrdzavejúcej ocele. Používatelia preto ušetria čas a náklady na údržbu a opravu svojich systémov

"Sme radi, že naša robustná, trvanlivá a ekonomická alternatíva k lakovaným liatinovým elektroprevodovkám a pohonom z nehrdzavejúcej ocele pôsobila na špecializované publikum v Anuga FoodTec. Návštevníci prejavili veľký záujem o nsd tupH a naše ďalšie riešenia pre toto odvetvie, "hovorí riaditeľ NORD Dr. Omar Sadi.