Novinky –

NORD Belgicko oslavuje svoje 30. výročie

Obchodný zastúpenie, ktoré bolo založené v Zandhovene v roku 1987, je zodpovedné za Belgicko a Luxembursko a po mnoho rokoch sa silne rozrástlo.

Bargteheide , 2018-03-08

Tento rok NORD Belgicko oslavuje svoje 30. výročie. Ako člen medzinárodnej skupiny NORD sa spoločnosť NORD Belgium od roku 1987 zameriava na dodávku produktov a služieb prevodoviek NORD DRIVESYSTEMS veľkým výrobcom strojov, dcérskym spoločnostiam medzinárodných výrobcov strojov, partnerským spoločnostiam a koncovým používateľom v celom Belgicku a Luxembursku.

NORD Belgicko sa nachádza v meste Zandhoven, východne od Antverp, a preto je blízko k prístavu a petrochemickému a chemickému priemyslu v Antverpách, ako aj na priemyselné lokality na osiach Antverpy-Brusel-Charleroi a Ghent-Antwerp-Liege. Zamestnanci spoločnosti NORD, z ktorých mnohí pracujú už niekoľko rokov v spoločnosti NORD, sú silní v oblasti koinžinierstva, kde sa produkty odosielajú po celom svete vrátane Číny a Indie. Spoločnosť NORD Belgium intenzívne spolupracuje aj s NORD Holandskom, pretože sa často stáva, že spoločnosť NORD Belgium poskytuje služby zákazníkom v Holandsku prostredníctvom belgických výrobcov strojov a naopak.

NORD Belgicko sa už niekoľko rokov intenzívne rozvíjalo. Odhodlanie svojich zamestnancov a pozitívny ekonomický vývoj v Belgicku a Luxembursku zabezpečí, že NORD Belgicko bude v nasledujúcich 30 rokoch vykazovať zdravý rast.