Novinky –

Inteligentné pohony pre vyššiu efektivitu - hala 15, stánok H31 a hala 21, stánok C33

NORD DRIVESYSTEMS predstavuje návštevníkom veľtrhu v Hannoveri inovatívnu technológiu pohonu pre zvýšenie bezpečnosti, efektívnosti a digitálnej siete v priemysle a intralogistike.

hmi 2018 nord drivesystems booth at fair

Bargteheide , 2019-02-14

V hale 15 na stánku H31 na tohtoročnom veľtrhu Hannover Messe NORD ukazuje ako fungujú inteligentné pohony na báze cloudu, s použitím príkladu priemyselnej prevodovky . "Naše pohony sú ideálne vybavené pre priemysel 4.0. Umožňujú priebežné zaznamenávanie údajov o výkonnosti, prediktívnu údržbu a trvalé monitorovanie stavu pre príslušnú aplikáciu", hovorí generálny riaditeľ spoločnosti NORD Dr. Omar Sadi na veľtrhu Hannover Messe 2018. Aby bola zabezpečená bezpečná komunikácia v prostredí ProfiNet v modernej výrobe, špecialista na pohony tiež predstavuje modul rozhrania PROFIsafe SK TU4-PNS. "Sme veľmi spokojní s pozitívnou reakciou, ktorú sme dostali od návštevníkov, pokiaľ ide o našu výstavnú prezentáciu. Obzvlášť nás teší veľký záujem, ktorý našli v našich produktoch o digitálnu produkciu budúcnosti, "pokračuje Sadi.

Na CeMAT v hale 21 na stánku C33 bude výrobca zo severného Nemecka prezentovať svoju sériu distribučných polí NORDAC LINKpre aplikácie v moderných sieťových intralogistických systémoch a predstaví LogiDrive, efektívne riešenie pohonu na zníženie počtu verzií v intralogistike.