Meniče frekvencie

Vyberte si vhodné riešenie!

Spoločnosť NORD ELECTRONIC DRIVESYSTEMS vyvinula a vyrába elektronické pohonové technológie vo svojej továrni v meste Aurich od roku 1984. S našim rozsiahlym know-how a veľkou výrobnou kapacitou ponúkame našim zákazníkom optimálnu kvalitu a krátke dodacie lehoty pre frekvenčné meniče a štartéry motorov ako súčasť komplexného modulárny rozsahu komponentov pohonu.

SK 180E - NORDAC BASE - Menič frekvencie

Ekonomická prevádzka

NORDDAC BASE je ekonomická decentrálna varianta pre jednoduchú úlohu z oblasti pohonnej techniky. Tento produkt pohonnej elektroniky NORD vyžaduje len nízke inštalačné náklady, poskytuje robustný dizajn a je koncipovaný pre jednoduchú montáž mimo skriňový rozvádzač.

Výkon:
0.33 - 3.0 hp

SK 200E - NORDAC FLEX - Menič frekvencie

Možnosť flexibilnej inštalácie

NORDAC FLEX je náš decentrálny pohon s flexibilnými možnosťami inštalácie. Vyznačuje sa svojou odstupňovanou funkčnosťou a flexibilitou v konfigurácii.

Vzhľadom k rozsiahlym možnostiam konektorového prepojenia a jednoduchému prenosu parametrov prostredníctvom pamäti EEPROM prebieha inštalácia a údržba tohto meniča úplne bez problémov.

Výkon:
0.33 - 30 hp

SK 500E - NORDAC PRO - Menič frekvencie

Mnohostranná použitelnosť

NORDAC PRO je menič pre každú úlohu z oblasti pohonnej techniky. Poskytuje veľký výkonový rozsah a je funkčne rozširiteľný vďaka doplnkovým komunikačným modulom. Pre odvod tepla možno u meniča využiť variabilnú koncepciu chladenia, umožňujúcu odvod tepla mimo skríňový rozvádzač.

Výkon:
0.33 - 125 hp