UNIVERSAL

Informácie o produkte

Product images

Podrobnosti

Veľkosti:
5
Pracovná poloha:
UNIVERSAL
Krútiaci moment:
186 - 4683 lb-in
Výkon:
0.16 - 5.0 hp
prevod:
5.00:1- 3 000.00:1

Please click here to configure your drive system

Konfigurátor produktu

Nová UNIVERSAL závitovková prevodovka SI reprezentuje homogénnu stavbu prevodovky. Jednodielna alumíniová skriňa prevodovky nemá žiadne deliace roviny, kryty alebo tesniace škáry. Tuhosťou bloku skrine je zaistená najväčšia prevádzková bezpečnosť tiež pri vysokom zaťažení. Táto séria sa navyše vyznačuje modulovým prevedením. IEC/NEMA motorové adaptéry ako aj čelný predstupeň sú montované ako celky, sú teda jednoducho spojiteľné.

Množstvo prevodov je možné kombinovať z mála ozubených kolies. UNIVERSAL závitovková prevodovka SI je štandardne dodávaná v prevedení s pätkami na troch stranách, obojstrannou prírubou B14 a dutým hriadeľom. Moduly umožňujú meniť spôsoby uchytenia a pripojenia tak, aby bola prevodovka čo najvhodnejšie namontovaná na strojné zariadenie.

rýchly prístup

Available Software

Produktový Konfigurátor

elektronický katalóg firmy NORD

Produktový Konfigurátor

S elektronickým katalógom si môžete vybrať pohony NORD vo všetkých prevedeniach a so všetkými doplnkami a vytvoriť dopyt alebo objednávku. Navyše môžu byť stiahnuté obsiahle informácie o výrobkoch a v spojení s programom NORD CAD možno vytvoriť výkres vybraného pohonu.

Jazyky:
Anglicky , Nemecky , Česky , Francúzky , US-English
Online:
Štart