Informácie o produkte

Product images

Podrobnosti

Výkon:
0,16 - 75 hp

Please click here to configure your drive system

Konfigurátor produktu

NORD dodává motory podľa platných medzinárodných štandardov týkajúcích sa energeticky úsporných pohonov. Okrem zníženej spotreby sa motory NORD vyznačujú robustnou konštrukciou a nízkymi nárokmi na údržbu.

Energeticky úsporné motory sú navrhnuté tak, že vonkajšie rozmery zostávajú (až na niekoľko výnimiek) zachované. Nie je teda potrebné vykonávať zmeny v strojných konštrukciách.

IE2 motory ponúkajú:

  • Vysoká účinnosť spĺňajúca energetické štandardy
  • Teplotné rezervy pre vyššiu bezpečnosť v návrhu pohonu
  • Znížené prevádzkové náklady
  • Vysoká preťažiteľnost
  • Menej odpadového tepla vďaka nízkym stratám
  • Zvýšený startovací moment a moment zvratu

IE2 motory sú dostupné v rozšírenom tolerančnom pásme napájacieho napätia. Použitie motorov IE2 v kombinácii s frekvenčným meničom bude možné aj v nasledujúcich rokoch po uvedení motorov štandardu IE3.

IE3 motory ponúkajú oproti motorom IE2 ešte vyššiu účinnosť, tepelné rezervy a vyššiu přeťažiteľnosť. K dispozícii sú od 0,12 do 55 kW.

NORD vyvíja svoje vlastné motory a dodává ich na všetky hlavné trhy po celom svete. Vlastný vývoj zaručuje vysokú mieru nezávislosti na externých dodávateľoch a poskytuje tak svojim zákazníkom rozhodujúcu výhodu krátkych a spoľahlivých dodacích lehôt.

rýchly prístup

Available Software

Produktový Konfigurátor

elektronický katalóg firmy NORD

Produktový Konfigurátor

S elektronickým katalógom si môžete vybrať pohony NORD vo všetkých prevedeniach a so všetkými doplnkami a vytvoriť dopyt alebo objednávku. Navyše môžu byť stiahnuté obsiahle informácie o výrobkoch a v spojení s programom NORD CAD možno vytvoriť výkres vybraného pohonu.

Jazyky:
Anglicky , Nemecky , Česky , Francúzky , US-English
Online:
Štart