Vnútropodniková logistika

ÚČINNÉ RIEŠENIA POHONU PRE VNÚTROPODNIKOVÚ LOGISTIKU

The fact that drive technology accounts for almost two thirds of industrial electrical energy consumption in production plant and intralogistics creates a demand for drive products and services with high energy efficiency. Energy-efficient drive solutions from NORD offers great potentiality for savings in internal conveyor technology and goods handling in trade and industry.

logistic_baggage

Roller and belt conveyors

Dopravníkové systémy, ktoré často preklenujú veľké vzdialenosti a rozkladajú sa na veľkých plochách, vyžadujú, aby ich stroje a systémy mali modulárnu konštrukciu. V mnohých dopravníkových systémoch ako obežné sklady, v ktorých sa dá usporiť energia bez narušenia funkcie, sa do stredobodu pozornosti priemyselných používateľov v stále väčšej miere dostávajú prevádzkové náklady. Z tohto dôvodu sa spoločnosť NORD DRIVESYSTEMS spolieha na mimoriadne energeticky úsporné motory, takmer bezstratové prevodovky a elektroniku pohonu s funkciami úspory energie.

Naše komponenty a systémy pohonu

Spoločnosť NORD DRIVESYSTEMS je viac ako 45 rokov doma v takmer každom priemyselnom odvetví, v ktorom sa používajú dopravno-technické riešenia na vnútropodnikovú dopravnú logistiku. Naše komponenty a systémy pohonov sú nevyhnutné všade tam, kde musíte niečím pohybovať, pretože každý pohyb potrebuje pohon - a to čo najúčinnejší a najbezpečnejší. Z tohto dôvodu ponúkame kompletné spektrum mechanickej, elektrickej a elektronickej pohonnej techniky pod jednou strechou, od motorov a prevodoviek až po centralizovanú a decentralizovanú riadiacu techniku.

Microsite logistic.nord.com

UNICASE helical bevel gear motor, Kegelradgetriebemotor, motoriduttori ortogonali UNICASE

Distributed Frequency inverter SK 200E Dezentraler Frequenzumrichter SK 200E

LogiDrive_Variantenreduzierung