HAKKIMIZDA

NORD – HER ŞEYİ HAREKETE GEÇİRİYOR

Getriebebau NORD, tahrik sistemlerine mekanik ve elektronik çözümler getiren dünyanın öncü kuruluşları ve üreticileri arasındadır.

NORD başarı yolunda

NORD, 1965 yılında kuruldu ve şu an yaklaşık olarak 700 milyon avro net satış yapmaktadır. Seçkin motorlu redüktör üreticileri listesindeki başarılı tırmanışımız, müşterilerimize kulak verme ve onlarla yakın ilişki içinde çalışma stratejimiz sayesinde gerçekleşmiştir. Müşterilerimizin yardımıyla optimal tahrik sistemlerini geliştirdik ve şirket olarak da esaslı bir büyüme kaydettik.

Headquarter of Getriebebau NORD in Bargteheide, Germany Getriebebau Nord am Stammsitz in Bargteheide, Deutschland

Getriebebau NORD Genel Merkezi, Bargteheide

Global Bilgi ve Yerel Destek

NORD redüktör 60 ülkeden fazla konumda satışa sunulmaktadır. En kısa tedarik sürelerini ve hızlı müşteri desteği sunan yaklaşık 3.900 çalışanı ile dünyanın neresinde olursanız olun istediğiniz tahrik sistemini alabilir ve sorularınızın cevaplarını bulabilirsiniz.

Dünyayı Harekete Geçiriyoruz

Güçlü tahrik sistemlerimiz ile bu dünyanın "Dev"lerini bile harekete geçiriyoruz: liman tesislerindeki dev vinçler, hareketli çatılı stadyumlar, havaalanlarındaki bagaj taşıma bantları ve telesiyejler. Uygulamanız ne olursa olsun NORD faaliyete geçirecektir.

Tam Yol İleri

Ürünlerimiz, kompakt mekanikler ile akıllı elektronikleri yenilikçi bir kombinasyonda birleştirmektedir. Birinci sınıf dişli redüktörler, motorlar, frekans invertörleri, servo kontrolörler ve dağıtık tahrik teknolojisini kapsayan mekanik ve elektronik tahrik bileşenlerinden oluşan komple bir ürün dizisi pazarlıyor ve üretiyoruz.

Daima Birlikte

Yüksek kalitemiz ve hizmet standartlarımız müşteri odaklı olmamızdan kaynaklanmaktadır. Müşterilerden gelen geri bildirimlere dayalı, hassas bir uyuma sahip ve yenilikçi tahrik çözümleri geliştiriyoruz. Ayrıca, NORD ile müşterilerimiz uzun vadeli başarılı iş ilişkileri kuruyor.