News Archive

NORD DRIVESYSTEMS, ANUGA FOODTEC 2018’de

NORD-Drivesystems-nsd-tupH

nsd tupH: Alüminyum tahrik üniteleri için aşınma dirençli yüzey uygulaması -20 ile 23 Mart arasında, NORD DRIVESYSTEMS ANUGA FOODTEC’te gıda ve içecek endüstrisi için alüminyum tahrik üniteleri sergiliyor olacak.

NORD DRIVESYSTEMS, İsveç’te Underhåll 2018’de

MAXXDRIVE at Underhåll 2018

NORD DRIVESYSTEMS, 13 - 16 Mart 2018 tarihlerinde Gothenburg, İsveç’teki endüstriyel bakım ve onarım alanında Kuzey Avrupa’nın lider sergisi Underhåll’de akıllı tahrik üniteleri, ağ tabanlı üretim için akıllı çözümleri, inovatif teknolojileri ve yeni ürünleri sunacak.

NORDAC LINK – lojistik için akıllı tahrikler

Technical-Press-Days-nordac-link

NORD DRIVESYSTEMS, Hamburg’taki 6. yıllık Technical Press Days etkinliğinde medyaya bir yüksek verimli NORD motorlu redüktör ve bir NORDAC LINK saha dağıtım sisteminden oluşan LogiDrive tahrik çözümünü sundu.

Güvenli, güvenilir ve çok yönlü: Ekstruder flanşlara sahip redüktörler

extruder flange

Ağır hizmet işletimi için, NORD DRIVESYSTEMS modüler endüstriyel redüktör serisini ekstruder flanşları dahil etmek üzere genişletiyor. Flanşlar ve miller neredeyse tamamen ortak montaj boyutlarına kolay adaptasyon için özelleştirilebilir.

SPS IPC Drives'da ağ tabanlı tahrik elektronikleri ve IoT özellikleri

nordac_link_fds_film_2017

NORD DRIVESYSTEMS Nuremberg'deki 2017 SPS IPC Drives fuarında tahrik elektronikleri dahilinde inovasyonlar sergileyecek. (salon 3, stand 218). Birçok tahrik aksı ile ağ tabanlı iç lojistik tesisleri için tasarlanmış yeni NORDAC LINK saha dağıtım sistemleri serisi özellikle iyi kullanıcı tecrübesi sunar.

Endüstri 4.0 ile: NORD SPS IPC Drives 2017'de

Industrie 4.0 sps ipc drives

NORD DRIVESYSTEMS, 27-30 Kasım 2017 tarihlerinde elektrik otomasyonu SPS IPC Drives için Avrupa'nın lider ticaret fuarında Endüstri 4.0 için ürün inovasyonları ve akıllı tahrik çözümleri sunacak.

NORD DRIVESYSTEMS Çin'de CBST 2017'de

LogiDrive

8. China International Beverage Industry Exhibition on Science and Technology (CBST) 22-24 Kasım 2017 tarihleri arasında gerçekleşecek. Dünya'nın lider tahrik uzmanlarından biri olan NORD DRIVESYSTEMS bu yıl yine orada olacak.

Havalimanı endüstrisi için tahrik çözümleri: inter airport Europe 2017

inter airport europe 2017

Havalimanı ekipmanı, teknolojisi, tasarımı ve servisi için gerçekleştirilen 21. uluslararası ticaret fuarı 10-13 Ekim 2017 tarihlerinde gerçekleştirildi. inter airport Europe, havalimanı endüstrisi için dünyanın lider ticaret fuarıdır ve her iki yılda bir düzenlenir. Bu yıl, odak dijitalleşme ve otomasyon gibi başlıklar üzerindeydi. NORD DRIVESYSTEMS bu yılın Münih'teki ticaret fuarına katıldı ve havalimanlarındaki bagaj taşıma lojistiği sistemleri için inovatif tahrik çözümleri sundu.

Endüstri 4.0: Akıllı ve Enerji Tasarruflu Tahrikler

Complete electronic drive solutions from NORD Drivesystems Komplettlösungen Elektronische Antriebstechnik von NORD Drivesystems

NORD DRIVESYSTEMS daha yüksek seviyeli bir kontrol ünitesinin yükünü hafifletme ve ideal servisi sağlamak üzere tahrik teknolojisini merkezi olmayan zeka ile teçhizatlandırıyor. Ancak, kullanıcı dostluğu ve daha yüksek enerji tasarrufu gitgide göz önüne çıkıyor.

İçecek endüstrisi için tahrik çözümleri drinktec 2017: Başarılı bir ticaret fuarı başlangıcı

drinktec trade fair 2017

11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında, içecek ve sıvı gıda endüstrisinde dünya lideri ticaret fuarında ziyaretçi rekorları kırıldı: drinktec. Münih'te, NORD DRIVESYSTEMS ilk kez yer aldı ve yıkayarak temizleme için tasarlanan tahrik çözümleri yanı sıra içecek endüstrisi için belirli çözümleri sundu.

Vanderland Supplier Award kazananı NORD.

Getriebebau_NORD_Vanderlande_Award_2017

12 Eylül'de, NORD DRIVESYSTEMS Vanderlande Supplier Award 2017 ödülünü aldı.

Hindistan'daki tahrik müşterileri için mobil hizmet ve teknoloji desteği

indien_mobiler_kundendienst

NORD DRIVESYSTEMS Hindistan yerinde kurulum ve bakım hizmetleri için bir mobil ünite başlattı.

Yıl dönümü: NORD Portekiz 10. Yılında

news_nord_drivesystems_anniversary_jubilaeum_portugal

Alman tahrik üreticisi NORD DRIVESYSTEMS'in Portekiz şubesi NORD DRIVESYSTEMS PTP, bu yıl kuruluşunun 10. yıl dönümünü kutluyor. NORD, mekanik, elektrik ve elektronik tahrik teknolojisi için bir endüstri lideridir.

Paslanmaya karşı koruma ve 2 kademeli konik redüktörler

Glattmotor 2-stugiges Kegelradgetriebe

NORD DRIVESYSTEMS, gıda ve içecek endüstrisi için uzun yıllara dayanan tecrübe, kapsamlı uzmanlık ve inovatif çözümler sunuyor.

Hafif ağır hizmet tahrik sistemleri

nord_drinktec_nsd_tuph

Zorlu ortamlar ve zahmetli taşıma koşulları için, NORD DRIVESYSTEMS'den nsd tupH Contalı Yüzey Dönüşüm Sistemi tahrik yüzeyinin derinine nüfuz eden paslanmaya karşı koruma sunar.

Dijitalleştirilmiş üretim için akıllı tahrik sistemleri

NORD 4.0 ready

NORD DRIVESYSTEM'in, ürünlerden iş süreçlerine tahrik çözümleri aralıkları ile ilgili geniş kapsamlı uzmanlığı. Böylece, NORD'un tahrik çözümleri üretimin dijitalleşmesi için ideal bir temel sunar.

NORD'tan temizlemesi kolay ve paslanmaya dayanıklı tahrik teknolojisi

nord_drinktec_nsd_tuph

11-15 Eylül 2017 tarihleri arasında Münih'teki drinktec ticaret fuarında, NORD DRIVESYSTEMS yıkamanın yanı sıra içecek endüstrisine yönelik çözümler için tasarlanmış tahrik çözümleri sunacak.

Bulutta tahrik verileri

nord_news_iot_drive_data_cloud

NORD DRIVESYSTEMS, IoT (nesnelerin interneti) tahrikli makine ve tesis mühendisliği için artık tahrik verilerini bir bulut ortamında gerçek zamanda erişilebilir kılan çözümler sunuyor. Tüm tahrik aksları dünya üzerinde her yerden internet bağlantısı aracılığıyla izlenebilir.

Ekstra boyutlarda modüler endüstriyel redüktörler

Maxxdrive_industrial_gear_units_new_sizes

NORD DRIVESYSTEMS, 2017 Hannover Messe fuarında 15 ve 20 kNm’lik nominal torklar için iki yeni dişli kutusunu sunacak. Seri, bu son eklentileriyle birlikte artık 250 kNm’ye kadar tork çıkışı sunan 11 dişli kutusu boyutunu içeriyor.

NORD Yönetim Müdürü Dr. Omar Sadi: Bir sistem tedarikçisi olarak, Endüstri 4.0 net bir yönlendirme gerektirir

nord_news_industry_40_omar_sadi

Son yapılan röportajda Dr. Omar Sadi, tahrik uzmanı NORD DRIVESYSTEMS'in mevcut piyasa konumundan bahsetti. NORD, bileşen tedarikçiliğinden sistem tedarikçiliğine gelişimini sürdürüyor. Son yıllarda yavaş yavaş eksiksiz bir modüler sistem oluşturuldu, bundan anlaşılacağı üzere tahrik çözümleri müşteri gereksinimlerini karşılamak üzere kusursuz şekilde konfigüre edilebiliyor. Son yapılan röportajda Dr. Omar Sadi, tahrik uzmanı NORD DRIVESYSTEMS'in mevcut piyasa konumundan bahsetti.

TAHRİK TEKNOLOJİSİNİN SİSTEM TEDARİKÇİSİ

SYSTEM SUPPLIER

NORD DRIVESYSTEMS 1965’ten bu yana komple tahrik teknolojisi sistemleri geliştirmekte ve üretmektedir ve tek bir kaynaktan redüktör, elektrik motoru ve tahrik elektronikleri sağlamaktadır. Sonuç olarak özel olarak büyük avantajlar sunan en ideal şekilde uyumlu modüler sistem ve tüm endüstri alanlarından kullanıcılar için mükemmel uyumlu tahrik teknolojisi ortaya çıkmaktadır.

Çok daha güçlü konveyör tahrikleri geliyor

NORDAC_LINK_size_2_frequency_inverters

Eylül 2017'de, yeni tanıtılan saha dağıtım sistemleri NORDAC LINK serisine 7.5 kW'ye kadar motorlar için frekans invertörleri eklenecek.

Ekstruder flanşlara sahip endüstriyel redüktörler

News_Extruderflansch

NORD DRIVESYSTEMS, modüler endüstriyel redüktör serisinin yeni eklentisi olarak şimdi de ağır iş tipi işlemler için optimize edilen ekstruder flanşlar sağlıyor. Her bir endüstriyel redüktör için 5 ila 11 boyutlarında, 15 kNm ila 80 kNm nominal torklarda çeşitli ekstrüzyon flanşlar mevcut.

Az değişken dizimi ile verimli tahrik çözümleri

News_LogoDrive

Özellikle intralojistik ve bagaj taşıma sistemleri için tasarlanan NORD'un yeni LogiDrive standartlaştırılmış AC vektör tahrikleri, proje tabanlı değişken karmaşıklığı azaltımı yoluyla planlama, konfigürasyon ve yedek parça yönetimini kolaylaştırır.

NORD DRIVESYSTEMS İÇİN İYİ BİR YIL

field_distribution_system_nordac_link

NORD DRIVESYSTEMS için 2016 iyi bir yıl oldu; motora yakın esnek kurulum için NORDAC LINK saha dağıtıcı gibi yeni ürünlerin lansmanı ve yeni dijital çözümlerin sunumu yapıldı. NORD, 2017’de Endüstri 4.0 yolunda ilerliyor.

Çöl ikliminde motorlu redüktörler

SMS_Meer_Product_Steel.jpg

Çelik haddehanesi mühendisliği konusunda ortam koşulları ve talepler oldukça zordur. Hatta haddehane Bahreyn’in sıcak ikliminde çöl bölgesinde yer alıyorsa çok daha zordur. NORD DRIVESYSTEMS tüm tesisi hizmete alındığından bu yana sorunsuz çalışan sağlam standart motorlu redüktörler ile donatmıştır.

IE3 gereksinimleri - 1 Ocak 2017 itibariyle daha küçük motorları kapsayacak. NORD DRIVESYSTEMS portföyü AB Ekodizayn kurallarını şimdiden aşıyor

IE3_requirements

1 Ocak 2017 itibariyle IE3 sınıfı enerji verimliliği, Avrupa Birliği'nde 0.75 kW'tan 375 kW'a güç aralıklarındaki ana-hattan çalışan elektrikli motorlar için zorunlu olacak. Daha küçük motor boyutları için yapılan bu uzatma, Ekodizayn Direktifi 2009/125/EC uygulanarak Düzenleme (EC) 640/2009'u temel alır.

Yekpare gövde içerisinde rekor boyutta endüstriyel redüktör

Industrial Gear Unit Industriegetriebe

Tahrik teknolojisinde öncü olan NORD DRIVESYSTEMS, Fas'taki bir fosfat madeni için 240,000 Nm nominal tork yüküne sahip, çeşitli uygulamaya-özgü özellikler içeren endüstriyel bir redüktör tasarladı. Bu, bugüne kadarki yekpare dişli kutusuna sahip en geniş sistemdir.

Hindistan'da büyüme

nord_investition_indien

NORD DRIVESYSTEMS Hindistandaki firmasının büyümesine INR 45 mn (yakl. 600.000 AVRO) ayırmıştır. Bu yatırım, Pune'deki NORD DRIVESYSTEMS Pvt. Ltd.'de yeni bir hizmet alanı kurmak için kullanıldı.

Akıllı tahrik ünitesi tıkanmaları kendi başına gideriyor

plc_resolves_blockages_en

NORD DRIVESYSTEMS, Nuremberg, Almanya'daki SPS IPC Tahrikler fuarında (salon 3, stand 218) entegre bir PLC'ye sahip akıllı tahrik ünitelerini sunacak. Üniteler, müşteri uygulamalarındaki denetim sıralarını yerine getirmek için tam donanımlıdır.

Akıllı tahrik yerel kontrolü üstleniyor; Merkezileştirilmiş ve ayrıca özerk işletim

PLC hybrid control capability

NORD DRIVESYSTEMS'in frekans invertörleri merkezi kontrol sistemi ile kopmuş bağlantı durumuna esnek bir şekilde tepki verebiliyor. Yerleşik, önceden programlanmış PLC kontrolü ele alır, aksayan işletimler için tanımlanmış bir durum başlatabilir veya uygulamayı çalıştırmayı sürdürür.

Çok yönlü yeni tak ve yürüt etkinli dağıtılmış tahrikler

NORD_nordac_field_distribution_systems_sps_ipc_drive

NORD DRIVESYSTEMS yeni geliştirilmiş NORDAC LINK serisi alan dağıtım sistemlerini sunar. Bu yeni AC vektör tahrikleri ve motor yol vericileri saha testlerinin son aşamasında. Seri üretim 2017 yılının ilk aylarında başlayacak.

LogiDrive - İç lojistik sistemleri için yüksek verimliliğe sahip, az bakım gerektiren tahrikler

LogiDrive_Variantenreduzierung

NORD DRIVESYSTEMS konveyör uygulamalarındaki tipik gereksinimler için standart hale getirilmiş tahrikleri artık oldukça verimli ve servisi kolay üç tpite sunuyor. LogiDrive sistemleri dizisi belirtilmiş bir uygulama için gerekli tahrikin daha çabuk seçilmesini ve birkaç çeşite azaltmayı sağlar.

Maden suyundan limonataya - İçecek endüstrisi için NORD tahrik çözümleri

drive_solutions_for_the_beverage_industry_image

2015 yılında Almanya'da kişi başına düşen maden suyu tüketimi yaklaşık 143.8 litreydi. Bu ihtiyaçları karşılamak için içecek endüstrisinin inovatif tahrik çözümlerine ihtiyacı vardır. NORD DRIVESYSTEMS müşterinin gereksinimlerini karşılamak üzere özel olarak tasarlanmış bu çözümleri getiriyor.

Hamburg Havalimanı: NORD tahrik teknolojisi bagajı varış noktasına taşıyor

Airport_bagged

Hamburg Havalimanı Almanya'daki ilk 5 havalimanından biridir. Her yıl 15 milyon kişi Hanseatic şehrinin havalimanından geçmekte. Havalimanı, bagajın yolcularla birlikte geldiğini ve gittiğini temin etmek üzere bagaj taşıma sistemi için NORD tahrik çözümlerine güvenmekte.

Akıllı yiyecek porsiyonlama

Treif_Case_study_plc_cutting.jpg

İştah açıcı peynirli krakerler her türlü yemeğe keyif katar. Treif Maschinenbau GmbH bunları müşterilere sağlamak için, yiyecek kesmek üzere kendi üretim sistemlerinde NORD DRIVESYSTEMS'in PLC fonksiyonlu frekans invertörlerini kullanır.

Çikolata şelalesi

Nord_News_Zotter

En iyi çikolata lezzeti için üretim sürecinde çok fazla karıştırma işlemi gerekir. Çikolata kütlesi sadece karıştırıcı da 48 saat kadar karıştırılır. Üretimin bu ve diğer aşamalarında, Avusturyalı çikolata üreticisi Zotter, NORD DRIVESYSTEMS'in çok sayıda motorlu redüktörünü kullanır.

Aktarma limanında dökme taşıma makineleri için ağır hizmet tipi motorlu redüktörler

Nord_News_Wisco

Çin'deki demir ve çelik fabrikası Wuhan Iron and Steel Group (WISCO), demir cevheri nakliyesi için Doğu Çin Denizi'nde bulunan Wugang'daki bir limanda işletim yapıyor. Vinçler ve taşıyıcı sistemler oldukça güvenilir tahriklere ihtiyaç duymakta.

Tek kademedeki güç - Pompa, fan ve karıştırıcılar için dayanıklı tek kademeli helisel önden milli redüktörler

1-stage helical inline gearmotors from NORD Drivesystems 1-stufige Stirnradgetriebemotoren von NORD Drivesystems

NORD DRIVESYSTEMS, NORDBLOC.1 hafif alaşım gövdeye sahip tek aşamalı helisel aynı sıra dişli kutuları dizisini piyasaya sürdü. Redüktör serisi özellikle pompa, karıştırıcı, fan ve intra-lojistik uygulamaları için uygundur. NORD, geliştirme süreci boyunca bu alanlardaki ünlü üreticilerle yakın şekilde çalıştı.

Hannover Messe’de tahrik sistemleri teknolojisi: Durum kontrolü için gözlem ve ileri görüşlü bakım

predictive_maintenance

NORD DRIVESYSTEMS, bu yılın Hannover Messe fuarında, ileri görüşlü bakımı mümkün kılan gelişmiş durum kontrolü için gözlemi destekleyen tahrikleri sergiledi.

Alternatif akım vektör kontrollü tahrikler - Kanada pazarı için ULC onaylı

Umrichter_ULC-zertifiziert

NORD DRIVESYSTEMS 90 kW'a kadar alternatif akım vektör kontrollü tahrikler Kanada UL tarafından onaylanmıştır. Bu mevcut ABD UL sertifikasına bir ektir ve Kuzey Amerika pazarı için daha verimli tahrik sistemi çözümlerine imkân tanır, çünkü daha önceden Kanada'da kullanım için gerekli olan ilave hat filtresi artık gerekli değildir.

190 kNm çıkış torkuna sahip endüstriyel redüktörler – Daha kapsamlı UNICASE redüktör portföyü

Industrial Gear Units with 190kNm Industriegetriebe mit 190kNm

NORD DRIVESYSTEMS 190 kNm çıkış torkuna sahip yeni bir ebat ekleyerek endüstriyel redüktör yelpazesini genişletiyor. Seride artık 9 gövde bulunuyor ve 25 kNm ila 250 kNm tork aralığını kapsıyor.

Akıllı, adaptif tahrik kontrolü – merkezi ve dağıtılmış tahrik kontrolleri için karma çözümler

Frequency Inverter SK 200E Frequenzumrichter SK 200E

NORD DRIVESYSTEMS, Nuremberg, Almanya'daki 2015 SPS IPC Drives fuarında seknronize ve endüksiyon motorları için akıllı kontrol çözümlerini sergiledi.

NORD 4.0 READY: IIoT çağında otomatikleştirilmiş üretim için tahrik teknolojisi

NORD 4.0 ready

Alman "Industrie 4.0" taslağına ve "Nesnelerin Endüstriyel İnterneti" benzeri konsepte uygunluğa erişen makine ve tesis tasarımları, yüksek esneklik ve fonksiyonellikli akıllı tahrik teknolojisi gerektirmektedir. Tahrikler sorunsuz bir şekilde iletişim ağlarına entegre edilmeli, verimli veri işlemeyi sağlamalı ve modüler, merkezi olmayan kontrol konseptlerini desteklemelidir.

Küçük düşün, fakat yeşil düşün: 0.12 kW'tan başlayan IE3 motorlar

Transition_to_IE3_m700

NORD DRIVESYSTEMS, Ocak 2016'tan itibaren 0.12 kW motorları IE3 premium verimlilik motor yelpazesine ekleyerek, bu verimlilik sınıfındaki ürün seçeneğini daha da genişletmiştir. Bu sayede işletmeleriniz, doğa dostu ve yüksek verimli sistemler ile donatılacaktır.

Bagaj taşıma sistemleri için verimli tahrik paketleri inter airport Europe ticari fuarında NORD DRIVESYSTEMS

title_200e_motor_kegel_higru

2015 inter airport Europe ticari fuarında, NORD DRIVESYSTEMS, bagaj taşıma sektörüyle ilgili yüksek enerji verimliliğine sahip komple tahrik çözümleri sergiliyor. Tahrik sistemleri yüksek verimli motorlar ve desentral (merkezi olmayan) frekans invertörleri (en iyi sistem verimliliği derecesi IES2) ve konik tip motorlu redüktörlerden oluşuyor.

NORD tahrik sistemleri EN 50598-2'ye göre bir dizi testlerden geçer Ekotasarım standardına göre yüksek sistem verimliliği

System Effizienz von Antriebssystemen gemäß EN 50598

En güncel Ekotasarım Standardı EN 50598-2'yle, Avrupa Birliği, komple tahrik sistemlerinin yanı sıra tahrik elektroniği için de verimlilik gereksinimleri belirlemektedir.

NORD Çin 10. yıl dönümünü kutluyor Yüksek büyüme oranına sahip ana dağıtım merkezi

10th anniversary of NORD Power Transmission China

NORD (Çin) Power Transmission Co., Ltd. kuruluşunun onuncu yılını kutluyor. 2015 yılı NORD DRIVESYSTEMS Grubu için çifte yıl dönümü haline geliyor – Alman ana şirket yarım yüzyıl önce 1965 yılında kuruldu.

NORD sürücüleri için yeni parlak fikirler Daha hızlı işlemci (CPU) ve yazılım yükseltmeleri sayesinde entegre temel PLC donanımı

brand_new_drive_controllers

Entegre PLC'si sayesinde, NORD DRIVESYSTEMS frekans invertörü, elektrik motoru ve redüktör ile birlikte çalıştırıldığında akıllı bir sistem çözümüne dönüşür.

Yüzey İşleme teknolojisi uygulamaları için redüktörler

glatt_SK92372_SK_180E

NORD DRIVESYSTEMS, Almanya'nın Frankfurt şehrindeki ACHEMA fuarında, yüzey işleme endüstrisinin temel taleplerini karşılayan desentral ürünlerini sunacak. IP66/IP69K giriş korumasına sahip değişken hızlı tahrik sistemleri, düzenli şekilde yüksek basınçlı buhar jetleri ile temizlik gerektiren uygulamalar için uygundur.

Uygulama gereksinimlerine cevap verebilen motorlar NORD çeşitli uygulamalara özgü spesifik motor konfigüre ediyor

motors_special_configuration

Endüstrinin çeşitli sektörlerinde kullanılan uygulamaya özgü motorlar hakkındaki geniş bilgisi dışında, NORD 2015 Hannover Fuarı'nda bir dizi özellikli motorları ziyaretçilere sundu. Bir IE2 verimlilik sınıfındaki motorun kesit modeli, -40 °C'ye kadar düşük sıcaklıklardaki ortamlar için motorun konstrüksiyon yapısını ve opsiyon özelliklerini sergiledi.

Metal endüstrisi için uzun ömürlü, ağır hizmet redüktörler NORD DRIVESYSTEMS, METEC 2015 fuarında

sk_82_f_ring_300

NORD DRIVESYSTEMS, çelik ve metal endüstrisindeki ağır hizmetler için tahrik teknolojisi sağlıyor. Redüktörer, motorlar ve elektronik ürünler özel olarak yapılandırılıyor ve uygulamaya uyacak şekilde elektrik, mekanik ve termal şartlar doğrultusunda osiyonlarıyla teslim ediliyor. Kompakt, tamamen hava geçirmez şekilde kasalanmış (TENV / IC410) motorları, halka palet ya da düz paletler ile sunuluyor.

Dinamik ekonomiler için dinamik tahrik sistemleri Başbakan Merkel ve Başbakan Modi 2015 Hannover Fuarında NORD standını ziyaret ettiler

merkel_signed_servo_dynamics_hm2015

Seçkin katılımcıların 2015 Hannover Fuarı'ndaki bir turunda Almanya Başbakanı Angela Merkel ve Hindistan Başbakanı Narendra Modi, NORD şirketinin 50. kuruluş yıl dönümünün kutlandığı NORD DRIVESYSTEMS standını ziyaret ettiler.

Etkili, ekonomik korozyon koruması: Alüminyum gövdeli motorlu redüktörler için nsd tupH

nsd_tupH-Beschichtung

NORD DRIVESYSTEMS, nsd tupH yüzey kaplama sistemi ile kalıcı olarak korozyona dayanıklı ürünler sunuyor. Böylece boyanın aksine aşınma ve çizilmelerden etkilenmeyen düzgün, ultra sert yüzeyler elde ediliyor. Motorlu redüktörler, tuzlu su uygulamalarında test edilip etkinlikleri onaylanmıştır.

Akıllı standard tahrik sistemleri, servo dinamikler ve doğruluk sunar

Servodynamik

Akıllı kontrol işlevselliği için gelişmiş invertör elektroniğiyle üretilen, IE2 ya da IE3 verimliliği ile sürekli mıknatıs IE4 asenkron motoru sunan standard asenkron motorlar servo düzeyde dinamikler ve çeviklik sağlayabiliyor.

Tepe noktasına: NORD’un endüstriyel redüktörleri baraj gölü projesinin ağır iş yükünü üstlendi

Linthal_industrial_gear_unit

İsviçreli enerji tedarikçisi Axpo büyük ölçekli “Linthal 2015” inşa projesini tamamlamaya çok yakın: İsviçre'nin en büyük hidroelektrik girişimi, Linth-Limmern enerji santralinin toplam üretim kapasitesini 480 MW'tan 1.480 MW'ya yükseltecek.

NORD Hint Çelik Endüstrisi ile Ortaklığını Güçlendiriyor

Çelik endüstrisi için oldukça dirençli tahrikler

Geçen yıl Hint çelik endüstrisi tarafından yeni yeni görevlendirilmiş yaklaşık her iki tahrik ünitesinden biri Alman teknoloji lideri NORD DRIVESYSTEMS'in Hintli işletmesinden gelmiştir. NORD 2013 yılında bu sektörde %46'lık toplam tahrik sistemi satış hacmi oranıyla rekora erişerek çelik & metal sektöründe büyük güç haline gelmiştir.

Optimize edilmiş kullanılabilirliğiyle www.nord.com'un yeniden sunulması - mobil cihazlarda da

Yeniden tasarlanan NORD web sitesi mobil cihazlara uyum sağlıyor

Tahrik sistemleri teknolojisi dünyası parmağınızın ucunda: NORD DRIVESYSTEMS web sistesi yeni bir görünüm ve mobil cihazlarda gelişmiş kullanılabilirliğiyle yenilendi. Www.nord.com'da tüm endüstri sektörlerinden kullanıcılar her bir uygulama için doğru ürün çözümünü bulacak. Ürün detayları, referans projeler ve karşıdan indirme bölümü PC'ler, tabletler ve aynı şekilde akıllı telefonlar için titizlikle ayarlandı.

Tek parça gövdelerde konveyör tahrik sistemleri ve endüstriyel redüktörler

Bargteheide – 2014 Hannover Fuarı'nda NORD DRIVESYSTEMS taşıma uygulamalarında yüksek verimlilikteki tahrik çözümlerini sunacak. Kompakt iki kademeli konik redüktörler enerji tasarruflu motorlar ile birleştiriliyor.

Taşıma, senkronizasyon ve kaldırma işlemleri tek bir çalışma platformunda: Entegre malzeme taşıma tahrikleri

Integrated materials handling drives from NORD

NORD DRIVESYSTEMS sektörün bütün dallarında taşıma işlemleri için tek çalışma konseptiyle esnek tahrik sistemleri sunmaktadır. Her uygulama için özel olarak planlanan ve yapılandırılan motorlu redüktörler, duvar veya motor montajlı kurulumlara uygun enerji tasarruflu motor-üstü frekans invertörleri ve motor starterleri gereken kontrol fonksiyonlarını sunmaktadır.

Otomatik bagaj taşıma sistemleri için istikrarlı tahrik konsepti

messebericht_interairport

Almanya'nın Münih kentinde düzenlenen inter airport Europe 2013 fuarında NORD DRIVESYSTEMS, havaalanlarındaki bagaj taşıma sistemleri için geliştirilen istikrarlı tahrik konseptini tanıttı. NORD'un verimli motorlu redüktörlerinin motor-üstü frekans invertörleri ve motor starterleri ile birleşmesiyle sade, kullanıcı dostu, tek elden çözümler ortaya çıktı.

BAGAJ TAŞIMA UYGULAMALARI İÇİN ETKİLİ TAHRİK SİSTEMLERİ – NORD DRIVESYSTEMS inter airport Europe FUARINDA

Highly_efficient_drive_components_nord

NORD DRIVESYSTEMS inter airport Europe 2013 fuarında, bağaj taşıma sistemleri için iki kademeli helisel konik dişli redüktörler ile enerji tasarruflu motorları ve dağıtık frekans invertörlerini birleştiren yüksek verimli tahrik ünitelerini sergileyecek.