Desentral tahrik teknolojisi

Modüler sistem tasarımıyla maliyet azaltımı

NORD desentral tahrik teknolojisi ile sistem tasarım maliyetlerinizi azaltın. Yüksek takılabilirlik kapasitesi, entegre bakım düğmesi ve manuel kontrol sayesinde çözümlerimizin uygulama maliyetleri daha düşüktür. Uygulamaya ve gereksinimlere bağlı olarak, serbest şekilde yapılandırılabilirler.

NORD invertörlerimize entegre olan PLC modüler ve özerk üretim sistem tasarımını etkin kılar. Frekans invertörleri gerçek zamanlı konumlandırma görevleri ve senkronizasyonu gerçekleştirir ve de daha yüksek seviyeli sistem kontrolü üzerindeki yükü azaltır. Desentral tahrik teknolojimiz herhangi bir otomasyon çözümüne entegre olabilir çünkü tüm ortak veri yolu sistemlerine ve Endüstriyel Ethernet'e bağlanır.

NORDAC FLEX - SK 200E frekans invertörü

Kurulumu esnek

NORDAC FLEX esnek kurulum seçeneklerine sahip desentral tahriğimizdir. Ölçeklenebilir fonksiyonlara ve esnek yapılandırmaya sahiptir.

Kapsamlı takılabilirlik kapasitesi ve EEPROM hafızası aracılığıyla basit parametre transferi sayesinde bu invertörün kurulumunu ve servisini yapmak kolaydır.

Güç:
0.33 - 30 hp

SK 180E

Güç:
0.33 - 3.0 hp

SK 135E

Güç:
– 4 / – 10 hp

Tahrik elektronikleri: Uzmanlık Alanımız - Güvenliğiniz

NORD'un desentral tahrik elektronikleri dünya çapında çeşitli uygulamalarda mevcuttur. PLC entegreli inovatif invertörlerimiz fonksiyonları motor ünitesine yakın gerçekleştirir ve daha yüksek seviyeli kontrol sistemindeki yükü azaltır.

100'den fazla endüstri sektörü çözümlerimizden faydalanıyor. Örneğin, bagaj öğelerinin ve kolilerin kıtaların bir ucundan diğer ucuna taşındığı intralojistikler. Frekans invertörlerimiz aynı şekilde genel konveyör teknolojisinde, paketleme endüstrisinde veya pompa uygulamalrında kullanılır. Tanınmış gıda maddeleri ve içecek şişeleme müşterikeri de ayrıca NORD DRIVESYSTEMS tarafından tedarik edilen tahrik elektroniğine güvenir.

Desentral tahrik teknolojimiz yüksek performans ve güvenlik ile karakterize edilir. Dünyanın neresinde olursa olsun tahrik teknolojimiz hareket halindedir: çözümlerimizin kalitesi her zaman yüksek bir seviyede kalır. Tüm kıtalardaki lokasyonlarımız sayesinde müşterilerimize her zaman yakınız ve uzun bekleme süreleri olmadan onlara hizmet sağlamaktayız.

Uygulamalar