İnvertörler

Her görev için tahrik çözümleri

Tüm NORD kontrol kabin invertörleri iç ve dış modüller ile fonksiyonel olarak genişletilebilir. 160 kW'a kadar güç aralığı ve yüksek tork regülasyonu ile, invertörler en üstün performansın ve güvenliğin gerekli olduğu yerlerde işletilebilir. Teknolojimizin ölçeklenebilir fonksiyonelliği hem asenkron hem de senkron motorların işletimi için bir çok uygulamada kullanılmasına olanak sağlar. Kurulum ve bakımla ilgili durumlar sezgisel NORD CON araçları ve parametre yapılarıyla çabucak ve kolaylıkla çözülebilir.

SK 500E

Güç:
0.33 - 125 hp

NORD invertörler tüm dünyada kurulan çok sayıda uygulamadaki tahrik görevleri için çözümdür. Entegre PLC sayesinde teknolojimiz daha yüksek seviyeli kontrol sistemindeki yükü azaltır.

İster bir makine üreticisi veya kullanıcısı olun: frekans invertörlerimiz tüm dünyada güvenle kullanılır. İster intralojistik uygulamaları veya genel konveyör teknolojisi olsun, isterse de valiz veya ambalajsız mal olsun. Genel mühendislik, işlem ve paketleme endüstrileri de NORD tarafından sunulan çözümleri tercih etmektedir.Bu, NORD DRIVESYSTEMS tarafından sunulan avantajlar sayesindedir. Frekans invertörlerimiz yüksek dereceli bir performans ve güvenlik sağlamakta. Tüm kıtalardaki yerel bağlı kuruluşlar ve distribütörler müşterilerimize her zaman yakın olmamızı ve sürekli olarak yüksek kalite sunmamızı sağlar. Dünyanın neresinde olursa olsun sürüclerimiz sizin çözümünüzdür - uzun bekleme süreleri olmadan hizmet vermekteyiz.