Kontrol kabini invertörleri

Her uygulama için mükemmel

NORD kontrol kabini invertörleri, 160 kW'a kadar bir güç aralığına sahiptir ve geniş fonksiyon yelpazeleri sayesinde müşterinin tüm uygulamalarına mükemmel şekilde adapte edilebilir.

SK 500P - NORDAC PRO - Frekans İnvertörü

Mükemmel iletişim - Akıllı - Geleceğe dönük
 • Performans: 0.33 - 7.5 hp
 • Koruma Sınıfı: IP20

NORD invertörler tüm dünyada kurulan çok sayıda uygulamadaki tahrik görevleri için çözümdür. Entegre PLC sayesinde teknolojimiz daha yüksek seviyeli kontrol sistemindeki yükü azaltır.

İster bir makine üreticisi veya kullanıcısı olun: frekans invertörlerimiz tüm dünyada güvenle kullanılır. İster intralojistik uygulamaları veya genel konveyör teknolojisi olsun, isterse de valiz veya ambalajsız mal olsun. Genel mühendislik, işlem ve paketleme endüstrileri de NORD tarafından sunulan çözümleri tercih etmektedir.Bu, NORD DRIVESYSTEMS tarafından sunulan avantajlar sayesindedir. Frekans invertörlerimiz yüksek dereceli bir performans ve güvenlik sağlamakta. Tüm kıtalardaki yerel bağlı kuruluşlar ve distribütörler müşterilerimize her zaman yakın olmamızı ve sürekli olarak yüksek kalite sunmamızı sağlar. Dünyanın neresinde olursa olsun sürüclerimiz sizin çözümünüzdür - uzun bekleme süreleri olmadan hizmet vermekteyiz.

Kontrol kabini kurulumu için invertörler

Özellikle kontrol kabinelerindeki kurulum için NORDAC PRO frekans invertörleri ailesini geliştirdik. Bu invertörler senkron ve asenkron motorların işletimi için eşit şekilde uygundur ve geniş seçenek yelpazeleri sayesinde tüm olası müşteri gereksinimlerini karşılar.

Kontrol kabini kurulumu için invertörlerimiz 0,25 ila 160 kW'lık bir güç aralığına sahiptir ve opsiyonel takılabilir modüller ile genişletilebilir. Çeşitli soğutma konseptleri ideal ısı yayılımı sağlar.

Neden NORD'tan kontrol kabini invertörleri?

 • Yüksek performans
  Kontrol kabini kurulumu için NORD invertörleri yüksek hassasiyetli tork ve hız kontrolü sağlar.
 • Modüler
  Fonksiyonların kapsamı gerektiği şekilde geniş bir opsiyonel modüller yelpazesi ile genişletilebilir.
 • SafetyNORDAC PRO
  Frekans invertörleri tüm tahrik bileşenleri için kapsamlı bir güvenlik konseptine sahiptir."
 • PrecisionPosicon
  Konumlandırma kontrolü kontrol ünitesinden bağımsız olarak tahriğin yüksek hassasiyetli noktadan noktaya konumlandırmasını sunmakla kalmaz, aynı zamanda sonsuz lup akslarının kısmi konumlandırma olasılığını da sunar.

Güvenlik ile yüksek performans: STO VE SS1 ile NORD invertörleri
Kontrol kabini kurulumu için NORDAC PRO invertörlerimizi kapsamlı güvenlik fonksiyonları ile donattık. Güvenli Tork Kapatma (STO) fonksiyonu, ör. yanlışlıkla başlatmaları önlemek veya acil durum durdurmasını başlatmak için motor torkunu kapatır. Diğer taraftan, Güvenli Durdurma fonksiyonu (SS1) güvenli bir eğim freni aracılığıyla motoru durdurur ve ardından STO fonksiyonunu etkinleştirir.

NORDAC PRO invertörlerimiz için mevcut ürün broşürünü buradan indirin.
İndir