NORD tahrik elektronikleri

Her tahrik uygulaması için ölçeklenebilir fonksiyonlar

NORD'un inovatif tahrik teknolojisi yelpazesi neredeyse tüm uygulamalarla eşleştirme için yapılandırılabilir. Bir tahrik uygulamaları eksperi olarak NORD tüm dünya çapındaki müşterilerin gereksinimleri ile mükemmel şekilde eşleşen çözümler sağlamak üzere onlarla işbirliği yapar.

Her tahrik uygulaması için ölçeklenebilir fonksiyonlar. On yıllardır, NORD DRIVESYSTEMS, kontrol kabini kurulumu yanı sıra desentral tahrik teknolojisi için kendi global müşterilerine invertörler sunmakta.

NORD tahrik çözümleri invertörün ister kontrol kabininde isterse de desentral bir tahrik sistemi olarak takılı olmasına bakılmaksızın müşterilere yüksek dereceli bir performans ve güvenlik sunar.

Her iki durumda da, tahrik elektronikleri ölçeklenebilir fonksiyonellik, kurulum kolaylığı ve yüksek hassas reglajı ile karakterize edilir.

NORD desentral tahriklere entegre olan PLC müşterilerin modüler ve özerk üretim sistemleri tasarlamasına olanak sağlar. NORD CON araçları tüm kurulum işlemini basitleştirir ve teknolojinin kolay şekilde ayarlanmasını ve işletilmesini sağlar.Optimize edilmiş kablolama ile kullanıcılar sistem maliyetleri tasarrufu yapabilirler. Tahrik çözümlerimiz eşzamansız ve senkronize motorlar ile işletim için tasarlanır.

Modüler Bir Sistem - Birçok Avantaj

Ölçeklenebilir fonksiyonları sayesinde NORD'un modüler sistemi her tahrik görevi ile mükemmel şekilde eşleştirilebilir. Tahrik elektroniklerimiz tüm ortak veri yolu sistemlerini destekler ve tüm kontrol birimleri ile iletişim kurar. POSICON konumlandırma kontrolü kullanıcıya entegre bir konumlandırma ve senkronizasyon modu sunar. STO ve SS1 sayesinde fonksiyonel güvenlik entegre edilir. NORD frekans invertörleri ayrıca motor fren kontrolü için entegre fren redresörü de sunar. Kısmı yük işletimi yanı sıra işletim ve parametre kurulum araçları artı basit bir paremetre yapısı için bir enerji tasarrufu fonksiyonu modüler sistemimizin olasılıklarını tamamlar.