Pürüzsüz motorlar

Ürün Bilgisi

Product images

Ayrıntılar

Güç:
0,16 - 1,5 hp

Please click here to configure your drive system

Ürün Yapılandırıcı

Pürüzsüz yüzeylere sahip motorlar özellikle temizlemesi kolaydır. Özellikle pürüzsüz yüzeylere sahip dişli üniteleri (örn. NORDBLOC.1 serisinden sarmal veya eğimli dişli üniteleri ya da SMI sonsuz dişli üniteleri) ile birlikte bu motorlar örneğin gıda endüstrisi gibi yüksek hijyen gereksinimleri için mükemmel derecede uygundur.

NORD tahriks sistemleri alüminyumdan yapılır ve ayrıca IP69K koruma sınıfıyla uyumludur, böylece yüksek basınçlı sıvılarla temizlenebilir. Kirlenme önleyici tasarım sayesinde bu sıvılar hızlı ve güvenilir şekilde akıtılır. Bu motorlar en ideal korozyon koruması için bir nsd tupH kaplama ile de donatılabilir. Bu özelliklere sahip hafif metal versiyonlar, sadece gıda üretimi ve hijyenik olarak hassas olan diğer alanlarda değil aynı zamanda tuzlu su içeren atmosferlere sahip sert ortamlarda da çelik tahrik ünitelerine çok etkili bir alternatiftir.

NORD pürüzsüz motorların içerdiği daha fazla kullanışlı avantajlar:

  • Uzun hizmet ömrü, daha az işletim maliyeti ve düşük ısı yayılımında yüksek verimlilik (istek üzerine, +60 °C altında yüzey sıcaklıkları elde edilebilir)
  • NORD modüler sistem sayesinde maksimum esneklik (her tür redüktör ile birlikte)
  • Fren, fan ve diğer ekstralara sahip opsiyonel donanım (bkz. "Seçenekler" sekmesi)

NORD kendi motorlarını geliştirir ve dünya genelinde tüm önemli pazarlara sunar. Kendi geliştirmelerimiz yüksek seviyede dış tedarikçilerden bağımsızlık sağlar, bu da müşterilere kısa ve oldukça güvenilir teslim sürelerinin belirleyici avantajını sunar.

Doğrudan Erişim