İNTRALOJİSTİK

İNTRALOJİSTİKLER İÇİN ETKİLİ TAHRİK ÇÖZÜMLERİ

Tahrik teknolojisi, üretim tesisinde endüstriyel elektrik enerjisi tüketiminin hemen hemen üçte ikisini oluşturmakta ve intralojistikler yüksek enerji verimliliğine sahip tahrik ürün ve hizmetlerine talep oluşturmaktadır. NORD'un enerji-etkin tahrik çözümleri, ticaret ve sanayide kullanılan konveyör teknolojisi ve malların taşınmasında olağanüstü tasarruf olanağı sunar.
logistic_baggage

RULOLU VE BANT KONVEYÖRLER

Genellikle uzak noktalar arasında köprü kuran ve büyük bir alanı kapsayan konveyör sistemleri, makine aksamları ve sistemleri için modüler bir tasarım gerektirir. İşlevsellikten ödün vermeden enerji tasarrufu sağlanabilen motorlu rulo sistemli (paternoster) depolar gibi birçok konveyör sisteminde, işletme maliyetleri sektör kullanıcılarının odak noktası haline gelmektedir. Bu nedenle NORD DRIVESYSTEMS son derece enerji tasarruflu motorlara, neredeyse kayıpsız redüktörlere ve enerji tasarruf işlevli tahrik elektroniklerine güvenmektedir.

Tahrik bileşenlerimiz ve sistemlerimiz

45 yılı aşkın bir süredir NORD DRIVESYSTEMS, iç nakliye lojistiğinde konveyör çözümleri kullanan hemen hemen bütün sektörlerde hizmet vermektedir. Her hareket olabildiğince etkili ve güvenli bir tahrik sistemi gerektirdiğinden, hareket gerektiren uygulamalarda tahrik bileşenlerimiz ve sistemlerimiz esastır. Bu nedenle, motor ve redüktörlerden merkezî ve motor-üstü kontrol teknolojisine kadar tek elden eksiksiz bir mekanik, elektrikli ve elektronik tahrik teknolojisi serisi sunuyoruz.

Microsite logistic.nord.com

UNICASE helical bevel gear motor, Kegelradgetriebemotor, motoriduttori ortogonali UNICASE

Distributed Frequency inverter SK 200E Dezentraler Frequenzumrichter SK 200E

LogiDrive_Variantenreduzierung