Octopi Biracılık

NORD fıçıda

El yapımı biraya olan talep büyümeye devam ederken, bira yapımcıları için, hızla büyüyen butik biracılık piyasasına girmelerine yardımcı olmak üzere, uygun maliyetli bir alternatif mayalama seçeneği olarak sözleşmeli bira yapımcılarına dönüşmeleri için bir geçiş gerçekleşti. Sözleşmeli bira yapımcılığı yalnızca kiralama maliyetlerini azaltmaya ve butik bira fabrikaları için yüksek ekipman satın alma maliyetlerini gidermeye yardımcı olmuyor, ayrıca üretiminde tüm çeşitli talep yerlerine daha yakın olması gibi birçok çevresel avantaj da bulunuyor.

Octopi Biracılık

Müşteri

Müşteri Odağı

Ortabatı'nın öncü sözleşmeli bira üreticisi olan Octopi Biracılık, yakın zamanda Madison, WI'nın tam dışında 18,000 kadem karelik yepyeni bir bira fabrikası açtı. Son teknoloji donanımı ve yetenekli çalışanlarıyla Octopi Brewing yalnızca mayalama işlemine dahil olmamakta, ayrıca butik biracılık dünyasında nasıl başarılı olunacağı üzerine kapsamlı danışmanlık ve strateji gelişimi de sağlamaktadır. Isaac, "Biz gerçekten de tek durak noktasıyız. Pazarlama, tasarım, dağıtım, muhasebe, mayalama ve ticari olarak çalışma üzerine sorulara cevap verebiliyoruz. Müşterimizin başarısı bizim başarımız," açıklamasını yaptı.

Proje

Proje Odağı

5 beygir gücündeki motora sahip bir NORD SK9072.1 Helisel Konik, Lauter Tun'daki (Süzgeç Aleti) tırmığı döndürürken, 5 beygir gücündeki motora sahip bir SK4282 Paralel Mil CLINCHER™ Mash Tun'da (Bira Mayalama Teknesindeki Karışım) çalkalayıcıyı döndürür

  • Derin Oyuk
  • Flanş Tabanı
  • Enerji Verimli Motorlar

Çözüm

Uygulama Çözümü

Yıkayıp temizleme becerileri
NORD'un NSDtupH Sızdırmaz Yüzey Dönüştürme Sistemi, paslanmaz çelik redüktörlerine uygun maliyetli yük tasarrufu alternatifi sunuyor. Devrim niteliğindeki bir işlemle, alüminyum alaşım redüktör haznesi ve bileşenleri, elektrik ile katalize edilerek moleküler bir yüzey dönüşümü ortaya çıkar. NSDtupH kimyasala, aşınmaya ve yıpranmaya karşı son derece dirençlidir. Dönüştürülmüş yüzey, bu işlem sonucu asıl alüminyum alaşımdan 6-7 kat daha sert olduğundan çiziğe karşı oldukça dirençli hale gelir.

Elektronik tahrik kontrolü
Merkezi olmayan veya merkezi olan VFD kontrolünün mevcut olması NORD çözümünün sağladığı başka bir avantajdır. SK200E, SK180E ve yeni SK135 AC Vector Drive serisinin hepsi dağıtılmış kontrol topolojisinde kullanılmak üzere tasarlandı. Her seri kendine has eşsiz faydalara ve avantajlara sahiptir. Sürücü motora montajlıyken, klemens kutusunun yerine geçerek birleşik, tam entegre Motor/Tahrik oluşturur. Pahalı merkezi kontrol kabinlerine ve elektrik tesisatlarına ihtiyacı gidererek, dağıtılmış kontrol VFDleri sürdülebilir maliyet tasarrufları sunar, kurulum süresini azaltır ve bağlantılı olan işgücü maliyetlerini minimumda tutar. Sistem değişiklikleri ve yükseltmeleri oldukça masrafsızdır.

Karıştırma &ve sızdırma koruması için ağır hizmet tipi yataklar
NORD'un birçok ağır hizmet tipi, yayılma yatak çeşitleri de güvenilir ve endişesiz karıştırma için mevcuttur. Her tasarım, artırılmış sızdırma güvenliği seviyesi ile birlikte ek özellikler ve avantajlar sunuyor.

Düz Yüzey Motorları
NORD, sağlık ve temizliğin esas olduğu içecek endüstrisi ve uygulamaları için ideal olacak, düz yüzey motorlarının maliyet tasarruflu, hafif ağırlıklı ve temizlemesi kolay bir çözüm sunmaları için onları dahil ederek motor portföyünü genişletti.

Her bir NORD ürünü özellikle kendi uygulamanız için kişiselleştirilmiş olduğundan, gereksinimleriniz için size en iyi çözümü sunuyoruz. NORD bileşenleri temiz, güvenli, güvenilir ve verimlidir, yalnızca asgari bakım gerektirerek uzun süre devamlı olarak işletim için tasarlanmıştır.

Örnek Çalışma İndir

Case_study_download_teaser

OCTOPI örnek çalışma PDF'ini buradan indir | PDF (666 KB)