Octopi Biracılık

NORD fıçıda

El yapımı biraya olan talep büyümeye devam ederken, bira yapımcıları için, hızla büyüyen butik biracılık piyasasına girmelerine yardımcı olmak üzere, uygun maliyetli bir alternatif mayalama seçeneği olarak sözleşmeli bira yapımcılarına dönüşmeleri için bir geçiş gerçekleşti. Sözleşmeli bira yapımcılığı yalnızca kiralama maliyetlerini azaltmaya ve butik bira fabrikaları için yüksek ekipman satın alma maliyetlerini gidermeye yardımcı olmuyor, ayrıca üretiminde tüm çeşitli talep yerlerine daha yakın olması gibi birçok çevresel avantaj da bulunuyor.

Octopi Biracılık

Ortabatı'da öncü sözleşmeli bira üreticisi olan Octopi Biracılık, yakın zamanda Waunakee, WI'da (Madison'ın henüz dışında) 18,000 kadem karelik yepyeni bir bira fabrikası açtı. Son teknoloji donanımı ve yetenekli çalışanlarıyla Octopi Biracılık yalnızca mayalama işlemine dahil olmamakta, ayrıca butik biracılık dünyasında nasıl başarılı olunacağı üzerine kapsamlı danışmanlık ve strateji gelişimi de sağlamaktadır. Octopi'nin üç ana hedefi var: ilki, yeni markalar, mevcut bira fabrikaları ve kendi markalarını geliştirmek isteyen otelcilik zincirleri için kaliteli bira üretmek. İkincisi, konseptten kreasyona marka geliştirme konusunda kapsamlı bir hizmet yelpazesi sunan ilk sözleşmeli bira üreticisi olmak. Ve son olarak, modern butik biracının ihtiyaçlarına doğrudan servis (yiyecek-içecek) sağlayan son teknoloji ürünü ekipmanlarda eşsiz bir müşteri hizmeti ve mayalı bira sunmak.

Octopi Biracılık Başkanı Isaac Showaki, 2012 yılında Chicago'da ilk bira işletmesini açarken sadece sözleşmeli bira üreticilerine bağlı kalmanın, biranız ve markanız üzerinde kontrol hakkı olmamanın nasıl bir şey olduğunu ilk elden bilenlerden.

Showaki, Octopi Biracılık'ı sözleşmeli bira üretiminde altın standartta tutuyor ve butik bira toplumunda, Octopi'nin çalıştığı her markaya başarı elde etmesi için yardım etmenin tadını çıkarıyor. Isaac, "Biz gerçekten de tek durak noktasıyız. Bizler, pazarlama, tasarım, dağıtım, muhasebe, mayalama ve ticari olarak çalışma hakkındaki sorulara cevap verebiliyoruz. "Müşterimizin başarısı bizim başarımız," diyor Isaac, "Biz gerçekten genç bira üreticilerine başarıyı yakalamalarında yardımcı olmak istiyoruz."

Dünya'nın önde gelen redüktörlü motorlar, hız düşürücüler, elektrik motorları ve AC Vector Sürücüleri üreticisi olan NORD Gear Corporation'ın ABD genel merkezleri,Octopi ile aynı organize sanayi bölgesinde yer almaktadır. NORD yıllardır butik bira üretimi endüstrisinde yer alıyor ve yalnızca sözleşmeli bira üretiminin aynı organize sanayi bölgesinde gelişmekte olduğunu keşfetmekten değil, ayrıca her biri 5 beygir gücünde motora sahip bir NORD SK9072.1 Helical Bevel (Ayna-Mahruti) ve SK4282 Parallel Shaft CLINCHER™'ın (Paralel Milli Redüktör) Lauter Tun'daki (Süzgeç Aleti) tırmığı döndürdüklerini ve Mash Tun'da (Bira Mayalama Teknesindeki Karışım) çalkalayıcıyı döndürdüklerini keşfetmekten de memnundu. Bira Mayalama Teknesi ve Süzgeç ile ilgili olarak Isaac, "Sahip olduğumuz tüm ekipmanların arasında en iyisi. Güvenilir. Ona verdiğimiz herşeyin üstesinden geldi ve sınırları gerçekten de zorlardık," dedi. Kazana bağlı olarak Octopi Bira Mayalama Teknesinde 900 ila 1,800 kg'lık tahılı herhangi bir yere koyacak ve ekipmanın vaktinde işlemi yapması ve mayaladığı biranın kalitesini sağlaması için kusursuz bir şekilde çalışması çok önemlidir.

NORD'un içecek endüstrisindeki yapabilecekleri geniş kapsamlıdır ve NORD ürünleri, pompalama, karıştırma ve çalkalama, iklimlendirme ve havalandırma, taşıma ve konumlandırma, dozajlama, doldurma, paketleme, nakletme ve depolama gibi bir dizi içecek üretim sistemi ihtiyaçlarını karşılayacak şekilde uyarlanmıştır. NORD'un sağlam, dayanıklı ve uygun maliyetli hız redüktörleri, motorları ve AC vektör sürücüleri geniş tahvil aralığında ve ağır hizmet tipi yataklarla mevcuttur.

Müşteri

Müşteri Odağı

Ortabatı'nın öncü sözleşmeli bira üreticisi olan Octopi Biracılık, yakın zamanda Madison, WI'nın tam dışında 18,000 kadem karelik yepyeni bir bira fabrikası açtı. Son teknoloji donanımı ve yetenekli çalışanlarıyla Octopi Brewing yalnızca mayalama işlemine dahil olmamakta, ayrıca butik biracılık dünyasında nasıl başarılı olunacağı üzerine kapsamlı danışmanlık ve strateji gelişimi de sağlamaktadır. Isaac, "Biz gerçekten de tek durak noktasıyız. Pazarlama, tasarım, dağıtım, muhasebe, mayalama ve ticari olarak çalışma üzerine sorulara cevap verebiliyoruz. Müşterimizin başarısı bizim başarımız," açıklamasını yaptı.

Proje

Proje Odağı

5 beygir gücündeki motora sahip bir NORD SK9072.1 Helisel Konik, Lauter Tun'daki (Süzgeç Aleti) tırmığı döndürürken, 5 beygir gücündeki motora sahip bir SK4282 Paralel Mil CLINCHER™ Mash Tun'da (Bira Mayalama Teknesindeki Karışım) çalkalayıcıyı döndürür

  • Derin Oyuk
  • Flanş Tabanı
  • Enerji Verimli Motorlar

Çözüm

Uygulama Çözümü

Yıkayıp temizleme becerileri
NORD'un NSDtupH Sızdırmaz Yüzey Dönüştürme Sistemi, paslanmaz çelik redüktörlerine uygun maliyetli yük tasarrufu alternatifi sunuyor. Devrim niteliğindeki bir işlemle, alüminyum alaşım redüktör haznesi ve bileşenleri, elektrik ile katalize edilerek moleküler bir yüzey dönüşümü ortaya çıkar. NSDtupH kimyasala, aşınmaya ve yıpranmaya karşı son derece dirençlidir. Dönüştürülmüş yüzey, bu işlem sonucu asıl alüminyum alaşımdan 6-7 kat daha sert olduğundan çiziğe karşı oldukça dirençli hale gelir.

Elektronik tahrik kontrolü
Merkezi olmayan veya merkezi olan VFD kontrolünün mevcut olması NORD çözümünün sağladığı başka bir avantajdır. SK200E, SK180E ve yeni SK135 AC Vector Drive serisinin hepsi dağıtılmış kontrol topolojisinde kullanılmak üzere tasarlandı. Her seri kendine has eşsiz faydalara ve avantajlara sahiptir. Sürücü motora montajlıyken, klemens kutusunun yerine geçerek birleşik, tam entegre Motor/Tahrik oluşturur. Pahalı merkezi kontrol kabinlerine ve elektrik tesisatlarına ihtiyacı gidererek, dağıtılmış kontrol VFDleri sürdülebilir maliyet tasarrufları sunar, kurulum süresini azaltır ve bağlantılı olan işgücü maliyetlerini minimumda tutar. Sistem değişiklikleri ve yükseltmeleri oldukça masrafsızdır.

Karıştırma &ve sızdırma koruması için ağır hizmet tipi yataklar
NORD'un birçok ağır hizmet tipi, yayılma yatak çeşitleri de güvenilir ve endişesiz karıştırma için mevcuttur. Her tasarım, artırılmış sızdırma güvenliği seviyesi ile birlikte ek özellikler ve avantajlar sunuyor.

Düz Yüzey Motorları
NORD, sağlık ve temizliğin esas olduğu içecek endüstrisi ve uygulamaları için ideal olacak, düz yüzey motorlarının maliyet tasarruflu, hafif ağırlıklı ve temizlemesi kolay bir çözüm sunmaları için onları dahil ederek motor portföyünü genişletti.

Her bir NORD ürünü özellikle kendi uygulamanız için kişiselleştirilmiş olduğundan, gereksinimleriniz için size en iyi çözümü sunuyoruz. NORD bileşenleri temiz, güvenli, güvenilir ve verimlidir, yalnızca asgari bakım gerektirerek uzun süre devamlı olarak işletim için tasarlanmıştır.

Örnek Çalışma İndir

Case_study_download_teaser

OCTOPI örnek çalışma PDF'ini buradan indir | PDF (666 KB)