Виключення відповідальності

NORD - Copyright Notice

Getriebebau NORD Copyright Notice

Copyright 2012 © Getriebebau NORD GmbH & Co. KG

NORD DRIVESYSTEMS

12 62 D-22934

Рудольф-Дизель-Штрассе 1 D-22941 Баргтехайде

Тел. +49 (0) 4532 / 289 - 0

Факс. +49 (0) 4532 / 289 - 2253

Всі права захищені

Юридична адреса:

Командитне товариство, Баргтехайде, Торговий реєстр Аренсбург, HRA 2027

Член командитного товариства: Getriebetechnik Nord GmbH, Баргтехайде,

Торговий реєстр Аренсбург HRB +2038

Керівники:

Г.A. Кюхенмайстер, Ютта Хумберт, Ульрих Кюхенмайстер, Йенс Паулсен, Dr. Omar Sadi

Ідентифікаційний номер: DE 135507187

Податковий номер .: 30 288 06009

D&B D-U-N-S Nr.: 31 570 3611

NATO Cage Code (NCAGE): C1762

Заява про згоду Getriebebau NORD

Використовуючи даний Web-сайт, Ви тим самим заявляєте про свою згоду з нижчеприведений умовами. Представлена на даному сайті інформація може в будь-який час бути змінена з боку Getriebebau NORD без попереднього повідомлення.

Зміст Online-пропозиції Getriebebau NORD

Підприємство Getriebebau NORD не дає гарантії на актуальність, правильність, повноту або якість підготовленої інформації. Вимоги про відповідальність від Getriebebau NORD, що стосуються матеріального або нематеріального збитку, які можуть бути викликані використанням або невикористанням представленої інформації, або використанням неправильної або неповної інформації, виключаються. Всі пропозиції без зобов'язань. Підприємство Getriebebau NORD залишає за собою право, окремі частини або речення цілком змінювати, доповнювати, видаляти або припиняти опублікування без попереднього про це повідомлення.

Getriebebau NORD Посилання

При прямих або непрямих посиланнях на інші інтернет-сторінки, які знаходяться поза відповідальності підприємства Getriebebau NORD, його відповідальність виключається. Підприємство Getriebebau NORD ніяк не впливає на поточне і майбутнє оформлення і зміст прикріплених сторінок. Дане утвердленіе має силу для посилань, розміщених на сторінках інтернет-пропозиції. За незаконне, неправильне або неповне зміст і особливо за збиток, який виникає внаслідок використання або невикористання такого роду інформації, відповідальність несе тільки провайдер даної сторінки. а не та особа, яка законним чином дає посилання на дану публікацію.

Авторские права и торговая марка Getriebebau NORD

Авторские права на опубликованные, разработанные Getriebebau NORD объекты, остаются только в собственности Getriebebau NORD. Размножение или использование графических объектов, звуковых документов, видеозаписей и текстов в других электронных или печатных изданиях без разрешения Getriebebau NORD не разрешаются.

Захист даних Getriebebau NORD

Якщо в інтернет-реченні виникає необхідність надання персональних даних (адреси. Назви, імена), то користувач надає їх виключно на доброволньной основі.

Юридична сила виключення відповідальності Getriebebau NORD

Дане виключення відповідальності розглядається як частина інтернет-пропозиції, з якого було зроблено посилання. Якщо частини або окремі формулювання даного тексту відповідають законодавству не повністю, або вже не відповідають, на інші частини документа це не впливає.

Bei den Bezeichnungen "CANopen" und "CiA" handelt es sich um eingetragene Gemeinschaftsmarken des CiA e.V., die in den Detailbeschreibungen von NORD Frequenzumrichtern dargestellt werden.

ehlers//kohfeld
Strategic Design & Communication
www.ehlers-kohfeld.de