ПРО НАС

NORD – РУХАЄМОСЬ РАЗОМ

Getriebebau NORD во всём мире считается лидером в отрасли приводной техники – в производстве механического и электронного оборудования.

NORD – курс на успіх

Підприємство NORD було засновано в 1965 р і за цей час досягло обороту в мільйонів Євро. NORD зайняв міцне місце в групі провідних виробників у своїй галузі перш за все завдяки тому, що для нас на першому місці завжди стоять інтереси клієнта. «Рухаємось Разом» означає для нас наступне - знаходити індивідуальне оптимальне конструкторське рішення спільно з замовником.

Headquarter of Getriebebau NORD in Bargteheide, Germany Getriebebau Nord am Stammsitz in Bargteheide, Deutschland

Getriebebau NORD, Bargteheide

У будь-якій точці земної кулі

Крім головного офісу в г.Баргтехайде поблизу Гамбурга наші заводи і сервісні центри розташовані більш ніж в 60 країнах. Більше 2000 співробітників підприємств групи NORD в кожному куточку земної кулі забезпечують найкоротші терміни поставок і технічне обслуговування. Не має значення - де і коли ми Вам знадобимося - ми не залишимо Ваше звернення без уваги.

Приводити все в рух

За допомогою нашої високопродуктивної приводної техніки ми наводимо в рух навіть таких гігантів, як величезні крани в обладнанні портів або рухомі даху на сучасних стадіонах, багажні конвеєри в аеропортах або підвісні дороги на гірськолижних трасах - всі вони працюють за будь-яких умовах завдяки приводний техніці NORD.

Двигун прогресу

Наша техніка є інноваційний синтез компактної механічної частини і інтелектуальної електроніки. Високоякісні редуктори і мотор-редуктори, перетворювачі частоти, сервоконтроллери і децентралізована привідна техніка - ми розробляємо, виробляємо і продаємо повну номенклатуру механічної та електронної приводної техніки з вигідним співвідношенням ціна / якість.

Рухаємось разом

Наші високі стандарти якості та послуг є результатом уважного ставлення до інтересів наших клієнтів. Залучаючи споживача в процес розробки, ми отримуємо конструкцію, яка точно відповідає його потребам. При цьому інновації та креативність не є для нас самоціллю - ми створюємо конструкторське рішення, орієнтуючись виключно на інтереси замовника. Потреби наших замовників відкривають і завершують ланцюжок з виробництва продукції.