Новини –

NORD 4.0 READY: технологія приводу для автоматизованого виробництва в епоху IIoT

Машинобудування і виробництво, що знаходяться у рамках німецького "Індустрія 4.0" і аналогічної концепції "Industrial Internet of Things" вимагають технології смарт-приводу з високим ступенем гнучкості і функціональності. Приводи повинні бути легко інтегровані в мережі зв'язку, забезпечити ефективну обробку даних, а також підтримувати модульні, децентралізовані концепції керування.

4.0 ready

Bargteheide , 2015-11-24

При запуску "NORD 4.0 READY" німецький виробник NORD DRIVESYSTEMS забезпечує масштабні системи електричних приводів і програмне забезпечення, щоб охопити весь спектр завдань, від простих приводів до складних мережевих систем.

Універсальні контролери приводу з низькими експлуатаційними витратами в діапазоні до 22 кВт доступні для синхронних і асинхронних двигунів, що мають багато промислових застосувань. Завдяки потужним процесорам і вбудованому PLC, перетворювачі частоти можуть обробляти складні процеси керування, автономно реагувати на умови обробки і навіть усунути несправності. Інвертор з PLC обробляє дані від підключених датчиків і виконавчих пристроїв. Він забезпечує керування двигуном і обмін інформацією між котролюючим пристроєм та іншими вузлами мережі. Приводні пристрої можуть створювати групи для виконання певних завдань, наприклад, для синхронізації швидкості або положення. Параметри, що зазвичай використовуються для багатьох функцій керування рухом модулями PLCopen, полегшують обробку даних. NORD, як постачальник комплексних приводних систем, виробляє інвертори, двигуни і редуктори. У всьому світі, виробник пропонує комплексні приводні системи готові до використання, зі стандартними роз'ємами кабельних з'єднань (1 х потужність, 1 х дані) для економії часу введення в експлуатацію.